Home
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Pagini cluburi
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?
Nu aveti un cont? Creeaza cont nou


Rezultate competitii
Competitii 29-31.01.2010 - Campionatul National de perechi Butler - Bucuresti a. Sferturi_de_finala_tur_1

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 GRIGORIU - LUPULESCU 167 VP - 57 IMP -
2 BRANZOIU - POPA 164 VP - 72 IMP
3 IORDACHE - DONCIU 158 VP - 49 IMP
4 MORARU - MIHALCICA 147 VP - 38 IMP
5 DARIE - DARIE 143 VP - 31 IMP
6 FICA D - ISTRATE 143 VP - 28 IMP
7 NEGOESCU - IGNATESCU 143 VP - 26 IMP
8 TEODORECI - TUNSANU R 140 VP - 37 IMP
9 MIRCESCU - LEPADAT 139 VP - 35 IMP
10 ZAVLOSCHI - DUMITRU OV 137 VP - 25 IMP
11 VLAD - LUNGU 134 VP - 21 IMP
12 CERNAT - FEBER 132 VP - 15 IMP
13 DIACONESCU - PETRESCU 132 VP - 15 IMP
14 SPIRIDONESCU - BALINT 131 VP - 18 IMP
15 SOUCALIUC - HOROBET 131 VP - 9 IMP
16 GRADINARIU - MARINA 129 VP - 20 IMP
17 BALINT - VALEANU N 128 VP - 20 IMP
18 CALUGAREANU - DAVID T 128 VP - 13 IMP
19 BUJENITA - SAFTA 128 VP - 11 IMP
20 LAZAR - DIACONESCU 128 VP - 11 IMP
21 NISTOR - MICESCU 126 VP - 12 IMP
22 TACIUC - DIMCICA 125 VP - 17 IMP
23 NAVROT - CODITA 125 VP - 8 IMP
24 ILIE - PETCULESCU 125 VP - 7 IMP
25 MLADIN - GEORGESCU 124 VP - 10 IMP
26 VARTANOVICI - STANESCU 124 VP - 5 IMP
27 ONEA - FOTA 123 VP - 8 IMP
28 OPRISONI - GYORKOS 122 VP - 26 IMP
29 ADAM I - POLOJAN 122 VP - 6 IMP
30 TEODORESCU - GODEANU 122 VP - 4 IMP
31 MARCULETIU - ROSCA 118 VP - -4 IMP
32 ANGHELEA - ANGHELEA 117 VP - -5 IMP
33 SANDU - GUSITA 116 VP - -2 IMP
34 CONEA - MORARU 115 VP - -5 IMP
35 POSEA - PARVULESCU 113 VP - -9 IMP
36 TUNSANU D - SORESCU 112 VP - -10 IMP
37 STAVRACHE M - SILVASANU 111 VP - -9 IMP
38 CUCUIU - MARTIN 104 VP - -3 IMP
39 DUMITRASCU - MARCU 101 VP - -17 IMP
40 LESAN - IOVESCU 100 VP - -38 IMP
41 DUTA-ANDRIES 98 VP - -24 IMP
42 RUSU - UNGUREANU 97 VP - -24 IMP
43 BRUSTUREANU - MATHE 97 VP - -27 IMP
44 DUTU A - GEORGESCU D 95 VP - -29 IMP
45 AGICA - DOBRESCU 93 VP - -33 IMP
46 DUMITRU - POPESCU RG 92 VP - -24 IMP
47 IACOB A - SUDITU 92 VP - -30 IMP
48 MARINESCU - BUSUIOC D 89 VP - -34 IMP
49 COSTA-FORU - CHEBELEU 85 VP - -40 IMP
50 LUPSAN - LUPSAN 83 VP - -42 IMP
51 POENARU - IACOB 83 VP - -59 IMP
52 MINCU - MARIS 77 VP - -56 IMP
53 DOBRESCU - ISCRULESCU 74 VP - -54 IMP
54 VOLOVATI - CHIRU 56 VP - -71 IMP

Advertisement
Calendar competitional
Octombrie 2019
L M M J V S D
301 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Ultimele evenimente
13-10-2019
CN echipe divizia B seria 3
13-10-2019
CN echipe divizia B seria 2
13-10-2019
CN echipe divizia B seria 1
19-10-2019
Cupa Harghita
25-10-2019
Trofeul Hipodrom
01-11-2019
CN individual faza finala

© 2006 Federatia Romana de Bridge