Home
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Pagini cluburi
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?
Nu aveti un cont? Creeaza cont nou


Rezultate competitii
Competitii 29-31.01.2010 - Campionatul National de perechi Butler - Bucuresti b. Sferturi_de_finala_tur_2

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 FICA D - ISTRATE 161 VP - 48 IMP -
2 NISTOR - MICESCU 159 VP - 61 IMP
3 GRIGORIU - LUPULESCU 155 VP - 49 IMP
4 MIRCESCU - LEPADAT 153 VP - 57 IMP
5 BRANZOIU - POPA 151 VP - 39 IMP
6 STAVRACHE M - SILVASANU 147 VP - 44 IMP
7 CERNAT - FEBER 146 VP - 52 IMP
8 CONEA - MORARU 144 VP - 50 IMP
9 AGICA - DOBRESCU 144 VP - 34 IMP
10 BALINT - VALEANU N 142 VP - 48 IMP
11 SANDU - GUSITA 141 VP - 35 IMP
12 DIACONESCU - PETRESCU 140 VP - 38 IMP
13 BUJENITA - SAFTA 140 VP - 29 IMP
14 GRADINARIU - MARINA 138 VP - 30 IMP
15 RUSU - UNGUREANU 137 VP - 23 IMP
16 MINCU - MARIS 133 VP - 22 IMP
17 DARIE - DARIE 132 VP - 22 IMP
18 BRUSTUREANU - MATHE 132 VP - 19 IMP
19 IORDACHE - DONCIU 131 VP - 27 IMP
20 SPIRIDONESCU - BALINT 130 VP - 16 IMP
21 SOUCALIUC - HOROBET 129 VP - 17 IMP
22 MARCULETIU - ROSCA 128 VP - 14 IMP
23 ILIE - PETCULESCU 127 VP - 26 IMP
24 LAZAR - DIACONESCU 124 VP - 5 IMP
25 VARTANOVICI - STANESCU 120 VP - 1 IMP
26 MORARU - MIHALCICA 119 VP - -1 IMP
27 DUMITRU - POPESCU RG 118 VP - -3 IMP
28 TACIUC - DIMCICA 117 VP - -1 IMP
29 VLAD - LUNGU 116 VP - -3 IMP
30 ONEA - FOTA 115 VP - -7 IMP
31 ZAVLOSCHI - DUMITRU OV 113 VP - -3 IMP
32 COSTA-FORU - CHEBELEU 109 VP - -12 IMP
33 VOLOVATI - CHIRU 104 VP - -19 IMP
34 TEODORESCU - GODEANU 103 VP - -17 IMP
35 TUNSANU D - SORESCU 99 VP - -15 IMP
36 LESAN - IOVESCU 99 VP - -22 IMP
37 ADAM I - POLOJAN 97 VP - -24 IMP
38 MARINESCU - BUSUIOC D 96 VP - -25 IMP
39 DUTU A - GEORGESCU D 96 VP - -29 IMP
40 DUMITRASCU - MARCU 95 VP - -27 IMP
41 MLADIN - GEORGESCU 95 VP - -28 IMP
42 NAVROT - CODITA 93 VP - -30 IMP
43 NEGOESCU - IGNATESCU 93 VP - -31 IMP
44 CALUGAREANU - DAVID T 93 VP - -38 IMP
45 POSEA - PARVULESCU 92 VP - -14 IMP
46 OPRISONI - GYORKOS 90 VP - -37 IMP
47 ANGHELEA - ANGHELEA 86 VP - -38 IMP
48 LUPSAN - LUPSAN 82 VP - -49 IMP
49 CUCUIU - MARTIN 80 VP - -33 IMP
50 DOBRESCU - ISCRULESCU 75 VP - -63 IMP
51 POENARU - IACOB 74 VP - -56 IMP
52 TEODORECI - TUNSANU R 72 VP - -62 IMP
53 IACOB A - SUDITU 59 VP - -71 IMP
54 DUTA-ANDRIES 0 VP - 0 IMP

Advertisement
Calendar competitional
Octombrie 2019
L M M J V S D
301 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Ultimele evenimente
13-10-2019
CN echipe divizia B seria 3
13-10-2019
CN echipe divizia B seria 2
13-10-2019
CN echipe divizia B seria 1
19-10-2019
Cupa Harghita
01-11-2019
CN individual faza finala
08-11-2019
CN perechi mixte finala

© 2006 Federatia Romana de Bridge