Home
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Pagini cluburi
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?
Nu aveti un cont? Creeaza cont nou


Rezultate competitii
Competitii 29-31.01.2010 - Campionatul National de perechi Butler - Bucuresti c. Sferturi_de_finala_cumulat

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 GRIGORIU - LUPULESCU 322 VP - 106 IMP -
2 BRANZOIU - POPA 315 VP - 111 IMP
3 FICA D - ISTRATE 304 VP - 76 IMP
4 MIRCESCU - LEPADAT 292 VP - 92 IMP
5 IORDACHE - DONCIU 289 VP - 76 IMP
6 NISTOR - MICESCU 285 VP - 73 IMP
7 CERNAT - FEBER 278 VP - 67 IMP
8 DARIE - DARIE 275 VP - 53 IMP
9 DIACONESCU - PETRESCU 272 VP - 53 IMP
10 BALINT - VALEANU N 270 VP - 68 IMP
11 BUJENITA - SAFTA 268 VP - 40 IMP
12 GRADINARIU - MARINA 267 VP - 50 IMP
13 MORARU - MIHALCICA 266 VP - 37 IMP
14 SPIRIDONESCU - BALINT 261 VP - 34 IMP
15 SOUCALIUC - HOROBET 260 VP - 26 IMP
16 CONEA - MORARU 259 VP - 45 IMP
17 STAVRACHE M - SILVASANU 258 VP - 35 IMP
18 SANDU - GUSITA 257 VP - 33 IMP
19 ILIE - PETCULESCU 252 VP - 33 IMP
20 LAZAR - DIACONESCU 252 VP - 16 IMP
21 ZAVLOSCHI - DUMITRU OV 250 VP - 22 IMP
22 VLAD - LUNGU 250 VP - 18 IMP
23 MARCULETIU - ROSCA 246 VP - 10 IMP
24 VARTANOVICI - STANESCU 244 VP - 6 IMP
25 TACIUC - DIMCICA 242 VP - 16 IMP
26 ONEA - FOTA 238 VP - 1 IMP
27 AGICA - DOBRESCU 237 VP - 1 IMP
28 NEGOESCU - IGNATESCU 236 VP - -5 IMP
29 RUSU - UNGUREANU 234 VP - -1 IMP
30 BRUSTUREANU - MATHE 229 VP - -8 IMP
31 TEODORESCU - GODEANU 225 VP - -13 IMP
32 CALUGAREANU - DAVID T 221 VP - -25 IMP
33 ADAM I - POLOJAN 219 VP - -18 IMP
34 MLADIN - GEORGESCU 219 VP - -18 IMP
35 NAVROT - CODITA 218 VP - -22 IMP
36 OPRISONI - GYORKOS 212 VP - -11 IMP
37 TEODORECI - TUNSANU R 212 VP - -25 IMP
38 TUNSANU D - SORESCU 211 VP - -25 IMP
39 DUMITRU - POPESCU RG 210 VP - -27 IMP
40 MINCU - MARIS 210 VP - -34 IMP
41 POSEA - PARVULESCU 205 VP - -23 IMP
42 ANGHELEA - ANGHELEA 203 VP - -43 IMP
43 LESAN - IOVESCU 199 VP - -60 IMP
44 DUMITRASCU - MARCU 196 VP - -44 IMP
45 COSTA-FORU - CHEBELEU 194 VP - -52 IMP
46 DUTU A - GEORGESCU D 191 VP - -58 IMP
47 MARINESCU - BUSUIOC D 185 VP - -59 IMP
48 CUCUIU - MARTIN 184 VP - -36 IMP
49 LUPSAN - LUPSAN 165 VP - -91 IMP
50 VOLOVATI - CHIRU 160 VP - -90 IMP
51 POENARU - IACOB 157 VP - -115 IMP
52 IACOB A - SUDITU 151 VP - -101 IMP
53 DOBRESCU - ISCRULESCU 149 VP - -117 IMP
54 DUTA-ANDRIES 98 VP - -24 IMP

Advertisement
Calendar competitional
Octombrie 2019
L M M J V S D
301 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Ultimele evenimente
13-10-2019
CN echipe divizia B seria 3
13-10-2019
CN echipe divizia B seria 2
13-10-2019
CN echipe divizia B seria 1
19-10-2019
Cupa Harghita
25-10-2019
Trofeul Hipodrom
01-11-2019
CN individual faza finala

© 2006 Federatia Romana de Bridge