Home
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Pagini cluburi
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?
Nu aveti un cont? Creeaza cont nou


Rezultate competitii
Competitii 29-31.01.2010 - Campionatul National de perechi Butler - Bucuresti g. Semifinale_tur_1

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 DIACONESCU V - PETRESCU 155 VP - 51 IMP -
2 AGICA - DOBRESCU 154 VP - 48 IMP
3 BUJENITA - SAFTA 153 VP - 49 IMP
4 MARCULETIU - ROSCA 142 VP - 24 IMP
5 BALINT - VALEANU 138 VP - 22 IMP
6 FILIP - IONITA 137 VP - 25 IMP
7 MICESCU - NISTOR 135 VP - 39 IMP
8 RUSU - UNGUREANU 135 VP - 35 IMP
9 SILVASANU - STAVRACHE 135 VP - 16 IMP
10 MIHALCICA - MORARU 132 VP - 25 IMP
11 BRINZOIU - POPA 130 VP - 23 IMP
12 GRADINARIU - MARINA 126 VP - 22 IMP
13 CERNAT - FEBER 126 VP - 13 IMP
14 BRICIU - COLDEA 123 VP - 11 IMP
15 FOTA - ONEA M 123 VP - 3 IMP
16 DUMITRU O - ZAVLOVSCHI 120 VP - 4 IMP
17 LEPADAT - MIRCESCU 118 VP - -2 IMP
18 SERPOI - STIRBU 118 VP - -4 IMP
19 DARIE - DARIE 116 VP - -2 IMP
20 ILIE M - PETCULESCU 115 VP - -8 IMP
21 DONCIU - IORDACHE 113 VP - -5 IMP
22 RADULESCU - STEGAROIU 110 VP - -11 IMP
23 MAZALU - VIDAMI 109 VP - -3 IMP
24 BONTAS - GAVRILIU 108 VP - -14 IMP
25 GRIGORIU - LUPULESCU 108 VP - -15 IMP
26 LUNGU - VLAD R 105 VP - -15 IMP
27 GHIGHECI - ROTARU 104 VP - -6 IMP
28 HOROBET - SOUCALIUC 104 VP - -16 IMP
29 STANESCU - VARTANOVICI 101 VP - -21 IMP
30 DOBROIU - VALEANU 98 VP - -35 IMP
31 FICA D - ISTRATE 95 VP - -34 IMP
32 DIACONESCU N - LAZAR 94 VP - -30 IMP
33 GUSITA - SANDU 86 VP - -47 IMP
34 BALINT - SPIRIDONESCU 85 VP - -57 IMP
35 DIMCICA - TACIUC 82 VP - -36 IMP
36 IGNATESCU - NEGOESCU 77 VP - -49 IMP

Advertisement
Calendar competitional
Octombrie 2019
L M M J V S D
301 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Ultimele evenimente
13-10-2019
CN echipe divizia B seria 3
13-10-2019
CN echipe divizia B seria 2
13-10-2019
CN echipe divizia B seria 1
19-10-2019
Cupa Harghita
01-11-2019
CN individual faza finala
08-11-2019
CN perechi mixte finala

© 2006 Federatia Romana de Bridge