Home
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Pagini cluburi
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?
Nu aveti un cont? Creeaza cont nou


Rezultate competitii
Competitii 29-31.01.2010 - Campionatul National de perechi Butler - Bucuresti i. Semifinale_cumulat

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 AGICA - DOBRESCU 293 VP - 70 IMP -
2 DIACONESCU V - PETRESCU 290 VP - 70 IMP
3 BUJENITA - SAFTA 286 VP - 65 IMP
4 MICESCU - NISTOR 283 VP - 71 IMP
5 MARCULETIU - ROSCA 270 VP - 47 IMP
6 MIHALCICA - MORARU 268 VP - 44 IMP
7 BRINZOIU - POPA 258 VP - 41 IMP
8 FILIP - IONITA 258 VP - 26 IMP
9 DUMITRU O - ZAVLOVSCHI 256 VP - 25 IMP
10 BALINT - VALEANU 251 VP - 14 IMP
11 ILIE M - PETCULESCU 249 VP - 9 IMP
12 RUSU - UNGUREANU 248 VP - 27 IMP
13 BRICIU - COLDEA 245 VP - 14 IMP
14 SERPOI - STIRBU 244 VP - 7 IMP
15 IGNATESCU - NEGOESCU 242 VP - 5 IMP
16 FOTA - ONEA M 242 VP - 3 IMP
17 SILVASANU - STAVRACHE 241 VP - 0 IMP
18 DIACONESCU N - LAZAR 239 VP - 10 IMP
19 HOROBET - SOUCALIUC 235 VP - -4 IMP
20 LEPADAT - MIRCESCU 235 VP - -5 IMP
21 GRIGORIU - LUPULESCU 235 VP - -9 IMP
22 CERNAT - FEBER 232 VP - -3 IMP
23 GUSITA - SANDU 231 VP - -19 IMP
24 MAZALU - VIDAMI 227 VP - -6 IMP
25 GRADINARIU - MARINA 221 VP - -6 IMP
26 GHIGHECI - ROTARU 221 VP - -9 IMP
27 DARIE - DARIE 221 VP - -19 IMP
28 FICA D - ISTRATE 219 VP - -33 IMP
29 BONTAS - GAVRILIU 217 VP - -16 IMP
30 RADULESCU - STEGAROIU 217 VP - -23 IMP
31 LUNGU - VLAD R 209 VP - -33 IMP
32 DONCIU - IORDACHE 196 VP - -48 IMP
33 DOBROIU - VALEANU 195 VP - -62 IMP
34 STANESCU - VARTANOVICI 182 VP - -73 IMP
35 DIMCICA - TACIUC 180 VP - -62 IMP
36 BALINT - SPIRIDONESCU 160 VP - -114 IMP

Advertisement
Calendar competitional
Octombrie 2019
L M M J V S D
301 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Ultimele evenimente
13-10-2019
CN echipe divizia B seria 3
13-10-2019
CN echipe divizia B seria 2
13-10-2019
CN echipe divizia B seria 1
19-10-2019
Cupa Harghita
25-10-2019
Trofeul Hipodrom
01-11-2019
CN individual faza finala

© 2006 Federatia Romana de Bridge