Home
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Pagini cluburi
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?
Nu aveti un cont? Creeaza cont nou


Rezultate competitii
Competitii 27-30.03.2008 - Trofeul Ceahlaul - editia a XXVIII-a - Piatra Neamt 2. Open_sesiunea_1

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 FILIP FLORINEL - SERPOI GHEORGHE 67,56 -
2 HUMA CRISTIAN- BALAN ION 64,02
3 IORDACHE D - MORARU D 62,85
4 GAVRILIU - BONTAS 62,09
5 FULGA CRISTIAN- GHEORGHE VALERIU 61,65
6 GRADINARIU - MARINA 60,09
7 CORLATEANU - MERLUSCA 59,10
8 NICOLAU VALENTIN- STAVRACHE MIHAI 58,76
9 GUTES - COSTAFORU 58,51
10 FEBER ALEXANDRU- CERNAT OVIDIU 58,19
11 MAGUREANU - COPREAN 57,53
12 DARIE - DARIE 56,25
13 VULCAN - NISTOR 56,14
14 BUSUIOC - POPESCU RG 54,68
15 MARCU - DUMITRASCU 54,57
16 ANGHEL - DONCIU 53,99
17 ZARA - MICESCU 53,63
18 BALINT S - DAVID T 53,52
19 DORIAN - POZDERIE 53,33
20 ROTARU - STIRBU 53,10
21 CHITOVANU - ALBRECHT 53,01
22 IANCU ST - BUJENITA 52,34
23 DIACONESCU NICOLAE- LESAN DRAGOS 52,01
24 GHELASE - DOBROIU 52,00
25 CIONCA - STOIA T 51,88
26 SOLOMON - AGACHE OV 51,46
27 MINDRUTA - VOINESCU 50,71
28 CRISTEA - RACOVICEANU 50,63
29 OLTEANU - ZAVLOSCHI 50,52
30 DONOSA - GHEORGHE D 50,50
31 CRAINICIUC - SCHIOTIS 50,45
32 MUNTEANU - MOSCOVICI 50,39
33 SPIRIDON - PULPEA 49,49
34 IONITA - FICA D 49,19
35 ENESCU - SORESCU 49,13
36 SUCIU OCT - PALAMARIUC 48,61
37 TOMA DUMITRU - VOINESCU T 48,51
38 MIHAI GABRIEL - NEAGU ILEANA 48,11
39 CEIA - COSMA CAT 47,74
40 IORDACHESCU - VASILIU 46,50
41 VASILE DIANA - VASILE AD 46,05
42 FILIMON ADRIAN- COSMA ADRIAN 45,49
43 NITA D - BRAILESCU 45,49
44 JITCOVICI - CERONICA 45,27
45 POPA - SZAKACS 45,19
46 SBIEREA - VLAD 44,91
47 DAVID M - ARTENIE 44,84
48 DAN M - VADANA D 44,42
49 NUTESCU - CHIPAIL 44,28
50 ONEA M - IANCU L 42,69
51 PINTILIE - POPESCU MIHAIL 42,27
52 CLUCI - ANDARACHE 40,54
53 CEAUNAS - HOLBAN 39,91
54 UNGUREANU I - PARASCHIV DANIELA 39,32
55 CHITIGOI - ZAHARIA L 36,96
56 COTESCU - ROMASCU 36,78
57 POLOJAN - TIMISESCU 36,33

Advertisement
Calendar competitional
Octombrie 2019
L M M J V S D
301 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Ultimele evenimente
13-10-2019
CN echipe divizia B seria 3
13-10-2019
CN echipe divizia B seria 2
13-10-2019
CN echipe divizia B seria 1
19-10-2019
Cupa Harghita
25-10-2019
Trofeul Hipodrom
01-11-2019
CN individual faza finala

© 2006 Federatia Romana de Bridge