Home
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Pagini cluburi
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?
Nu aveti un cont? Creeaza cont nou


Rezultate competitii
Competitii 27-30.03.2008 - Trofeul Ceahlaul - editia a XXVIII-a - Piatra Neamt 5. Danez_divizia_B

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 K.O.-K.O. (ANGHEL VIOREL, MERLUSCA CONSTANTIN, NISTOR RADU, DONCIU SABIN) 154 VP - -214 IMP -
2 EST - VEST (STAVRACHE MIHAI, NICOLAU VALENTIN, PALAMARIUC LIVIU, SUCIU OCTAVIAN) 145 VP - -197 IMP
3 RBP (IORDACHESCU RADU, VASILIU DOREL, DIACONESCU NICOLAE, POPA DAN, SZAKACS IOAN, LESAN DRAGOS) 143 VP - -212 IMP
4 BRASOV (DAVID TUDOREL, BALINT SANDOR, VOINESCU TUDOR, TOMA DUMITRU) 138 VP - -234 IMP
5 STATIX (GHEORGHE DANIEL, DONOSA VASILE, SOLOMON VICTOR, AGACHE OVIDIU) 134 VP - -179 IMP
6 STORATO (ENESCU DAN-CATALIN, SORESCU CRISTIAN, DARIE COSTACHE, DARIE SIMONA-FELICIA) 134 VP - -200 IMP
7 XYZ (OLTEANU ROMEO, ZAVLOSCHI ADRIAN, CHIPAIL GHEORGHE, NUTESCU BOGDAN) 133 VP - -196 IMP
8 CORLATE. TV (CORLATEANU MIRCEA, SERBAN ROBERT-COSTEL, PINTILIE EUGEN, POPESCU MIHAIL) 129 VP - -244 IMP
9 VULCAN GIRLS (VULCAN BOGDAN, CONSTANTIN LAVINIA, IANCU CRISTINA LIVIA, ONEA MONICA-PAULA) 126 VP - -207 IMP
10 OLTITZA (SBIERA OLTITA, VLAD DANIEL, CRAINICIUC ELISABETA, SCHIOTIS GEORGE-MARIAN) 121 VP - -299 IMP
11 ASA (CLUCI VIRGIL, ANDARACHE TEMISTOCLE PETRU, MAGUREANU SILVIU, COPREAN HORATIU) 96 VP - -255 IMP
12 ZOMBY (VASILE ADRIAN, VASILE DIANA, BRAILESCU VICTOR, NITA DOREL) 84 VP - -310 IMP

Advertisement
Calendar competitional
Octombrie 2019
L M M J V S D
301 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Ultimele evenimente
13-10-2019
CN echipe divizia B seria 3
13-10-2019
CN echipe divizia B seria 2
13-10-2019
CN echipe divizia B seria 1
19-10-2019
Cupa Harghita
25-10-2019
Trofeul Hipodrom
01-11-2019
CN individual faza finala

© 2006 Federatia Romana de Bridge