Home
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Pagini cluburi
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?
Nu aveti un cont? Creeaza cont nou


Rezultate competitii
Competitii 27-30.03.2008 - Trofeul Ceahlaul - editia a XXVIII-a - Piatra Neamt 6. Danez_divizia_A

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 BRM (FULGA CRISTIAN, GHEORGHE VALERIU, GUTES ALEXANDRU, COSTA-FORU CONSTANTIN) 174 VP - -177 IMP -
2 NASU (IONITA MARIUS, DOBROIU CONSTANTIN, FICA DAN, GHELASE FLORIN) 172 VP - -140 IMP
3 CONTRA (FILIP FLORIN, SERPOI GHEORGHE, IORDACHE DRAGOS, MORARU DAN) 171 VP - -161 IMP
4 VEC (ROSU OVIDIU, BOBOC ANDREEA MAGDALENA, UNGUREANU IRINA ELENA, PARASCHIV ELENA DANIELA, COSMA ADRIAN) 164 VP - -169 IMP
5 BOBO (MARINA BOGDAN, VOINESCU DAN, MINDRUTA CONSTANTIN, GRADINARIU RADU) 162 VP - -146 IMP
6 CERNATO (CERNAT OVIDIU, FEBER ALEXANDRU, ROTARU IULIAN, STIRBU CALIN) 161 VP - -138 IMP
7 ZORRO (ROMASCU SERGIU-NICOLAE, FILIMON ADRIAN, COTESCU DARRIAN BOGDAN, POPESCU RADU GEORGE) 156 VP - -205 IMP
8 OLIVER (BUJENITA DANIEL, IANCU STEFAN, GAVRILIU MADALINA, BONTAS CATALIN-BUJOR) 154 VP - -219 IMP
9 NECOTROPITII (POZDERIE DOREL, DORIAN OVIDIU, DUMITRASCU FLORIN, MARCU CODRIN) 149 VP - -173 IMP
10 SHUN - TZU (MUNTEANU EDUARD, PULPEA MIHAIL, SPIRIDON CATALIN, MOSCOVICI FABIAN) 145 VP - -172 IMP
11 RIPENSIA (RACOVICEANU VLAD-NICOLAE, CRISTEA ADRIAN, STOIA TIBERIU, CIONCA LIVIU) 141 VP - -214 IMP
12 ATLANTIC (ZARA DAN, MICESCU VIOREL, LUPULESCU BARBU LAUR, CHERCIU OANA PROFIRA) 139 VP - -177 IMP

Advertisement
Calendar competitional
Octombrie 2019
L M M J V S D
301 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Ultimele evenimente
13-10-2019
CN echipe divizia B seria 3
13-10-2019
CN echipe divizia B seria 2
13-10-2019
CN echipe divizia B seria 1
19-10-2019
Cupa Harghita
01-11-2019
CN individual faza finala
08-11-2019
CN perechi mixte finala

© 2006 Federatia Romana de Bridge