Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Pagini cluburi
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?
Nu aveti un cont? Creeaza cont nou


Rezultate competitii
Competitii 14-16.03.2014 - CN perechi - faza semifinala - Bucuresti 3. Sferturi_final

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 Iancu Bacalu - Constantin Mindruta 61.63 -
2 Stefan Iancu - Marius Agica 59.20
3 Mircea Mihalcica - Razvan Spiridonescu 59.07
4 Mihnea Nedelcu - Bogdan Brustureanu 58.80
5 Constantin Dobroiu - Catalin Popescu 58.45
6 Constantin Cucu - Cristian Sorescu 57.37
7 Horia Georgescu - Constantin Branzoiu 56.62
8 Adrian Soucaliuc - Stefan Horobet 56.38
9 Nicolae Diaconescu - Mihai Lucian Parvulescu 54.99
10 Marina Marculetiu - Victor Marculetiu 54.93
11 Marian Radulescu - Iulian Gheorghita 54.79
12 Liviu Ojoga - Mihai Chebeleu 54.66
13 Marina Stegaroiu - Dan Moraru 54.48
14 Nicolae Vartanovici - Emil Dogaru 54.44
15 Vlad Posea - Vlad Rusu 54.20
16 Mihai Adrian Grigoriu - Vlad Diaconescu 53.97
17 Mihaela Balint - Adrian Filimon 53.71
18 Anton Negoescu - Razvan Gheorghe 53.61
19 Delia Atanasoaie - Darrian Bogdan Cotescu 53.21
20 Tudorel David - Matei Valeanu 53.13
21 Nicolae Mardari - Bogdan Iacob 52.31
22 Adrian Zavloschi - Ovidiu Dumitru 52.13
23 Viorica-Mihaela Mladin - Valentin Dumitru 51.67
24 Ionut Constantin Epure - Claudiu Ionut Dima 51.34
25 Laszlo Szabo - J Pinter 51.30
26 Florin Andrei - Eugen Chelu 50.70
27 Daniel Ghiran - Alexandru Campian 50.46
28 Barbu Laur Lupulescu - Mircea Petrescu 50.05
29 Adrian Silvasanu - Francisc Lascu 49.92
30 Vladimir Stanescu - Dan Ungureanu 49.90
31 Corina Lupsan - Octavian Lupsan 49.89
32 Lavinia Cucu - Ion Ostafe 49.84
33 Dan Vladimir Ignatescu - Sergiu-Nicolae Romascu 49.79
34 Alexandra Guja - Silvia-Diana Sirghi 48.86
35 Dan Georgescu - Danut Suditu 48.73
36 Simona-Felicia Darie - Costache Darie 48.45
37 Camelia Ursu - Cristinel Ursu 48.33
38 Adrian Potcovaru - Laurentiu Potcovaru 48.29
39 Monica-Paula Onea - Laurentiu Ciuhu 48.01
40 Zoltan Kovacs - Adrian Buza 47.98
41 Madalina Gavriliu - Catalin-Bujor Bontas 47.74
42 Radu Marcovici - Nicolae Radu 47.65
43 Daniel Bujenita - Virgil Mazalu 47.54
44 Ioana Pagu - Marius Moraru 46.90
45 Cristian Gusita - Cosmin Ivan 46.56
46 Alexandru Mugioiu - Florin Safta 44.95
47 Dan Valimarescu - Sorin-Catalin Hanci 43.96
48 Mihai Mincu - Cristian Capraru 43.59
49 Florin Dobrin - Sorin Copadineanu 43.08
50 Dan-Catalin Enescu - Dumitru Marian Popescu 42.60
51 Mircea Vladoiu - Radu Martin 42.14
52 Adriana-Simona Dutu - Cristian Constantin 41.37
53 Madalina Calita - Gabriela Nedelcu 38.38
54 Radu George Popescu - Constantin Merlusca 38.26
55 Lia Galic - Nicolae Cirica 35.21
56 Anca Toma - Catalin Lazar 34.16

Advertisement
Calendar competitional
Decembrie 2019
L M M J V S D
2526272829301
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Ultimele evenimente
24-11-2019
Festival International Brasov - editia a 41-a
01-12-2019
CN echipe divizia A tur
07-12-2019
Cupa Unirii
13-12-2019
Cupa Retezat
21-12-2019
Cupa de Iarna Radu Vlad

© 2006 Federatia Romana de Bridge