Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Pagini cluburi
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?
Nu aveti un cont? Creeaza cont nou


Rezultate competitii
Competitii 29-31.01.2016 - CN perechi Butler - Bucuresti b. Sferturi_de_finala_sesiunea_2

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 Dragos Lesan - Dan Valimarescu 116,01 -
2 Radu George Popescu - Mihai Uta 107,04
3 Florin Safta - Viorel Micescu 103,63
4 Cornel Teodorescu - Ovidiu Cernat 102,55
5 Marius Moraru - Razvan Spiridonescu 102,24
6 Silviu Iovescu - Vlad Rusu 102,06
7 Virgil Mazalu - Mircea Sorin Petre 99,67
8 Madalina Gavriliu - Catalin-Bujor Bontas 93,44
9 Marius Briciu - Alexandru Feber 91,95
10 Alexandra Guja - Cristina Livia Iancu 91,88
11 Constantin Dobroiu - Florin Ghelase 91,51
12 Mihai Lucian Parvulescu - Mircea Petrescu 90,77
13 Francisc Lascu - Florin Andrei 89,42
14 Delia Atanasoaie - Darrian Bogdan Cotescu 89,32
15 Cristian Fulga - Constantin Costa-Foru 88,37
16 Gheorghe Mircescu - Andrei Diaconescu 88,02
17 Viorica-Mihaela Mladin - Valentin Dumitru 86,17
18 Alexandru Mugioiu - Adrian Soucaliuc 85,91
19 Dan Moraru - Olivier Neve 84,60
20 Florin Filip - Dragos Iordache 84,51
21 Adrian Zavloschi - Ovidiu Dumitru 83,77
22 Vlad Posea - Catalin Mataoanu 83,48
23 Zoltan Kovacs - Radu Oprisoni 82,92
24 Stefan Iancu - Adrian Filimon 81,47
25 Florin Dobrin - Iancu Bacalu 80,23
26 Victor Marculetiu - Paul-Cristian Popescu 79,89
27 Marina Marculetiu - Stefan Horobet 79,15
28 Luminita Anghelea - Nicolae Anghelea 79,09
29 Anton Negoescu - Cristian Brinzoiu 77,70
30 Dan Ungureanu - Catalin Lazar 77,23
31 Cristian Sorescu - Radu Martin 76,04
32 Adrian Silvasanu - Gabriel Matei 75,88
33 Dan Catone - Alexandru Braia 75,21
34 Cosmin Ivan - Cristian Gusita 74,49
35 Ana-Maria Poenaru - Bogdan Iacob 74,22
36 Liviu Ojoga - Mihai Chebeleu 74,19
37 Laszlo Szabo - Daniel Gheorghe 71,88
38 Dan Georgescu - Corneliu Ilie 70,69
39 Valeriu Gheorghe - Daniel Bujenita 70,21
40 Corina Lupsan - Octavian Lupsan 69,43
41 Simona-Felicia Darie - Costache Darie 68,75
42 Teodor Kilaitidis - Octavian Serban 68,42
43 Cristina Topolski - Marius Filipascu 68,02
44 Aura Zaharia - Alexandru Zaharia 66,27
45 Bogdan Brustureanu - Ion Ostafe 65,42
46 Alexandra Georgieviets - Kyriakos Stefanopoulos 63,73
47 Monica-Paula Onea - Mihai Adrian Grigoriu 61,63
48 Jeni Mohora - Gabriel-Marius Rosca 57,61
49 Elena Tudora - Ilie Grusea 56,61
50 Marian Radulescu - Iulian Gheorghita 55,94
51 Florin Rometi - Constantin Cucu 54,53
52 Adrian Ovidiu Conea - Bogdan Serban 49,55

Advertisement
Calendar competitional
Decembrie 2019
L M M J V S D
2526272829301
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Ultimele evenimente
01-12-2019
CN echipe divizia A tur
08-12-2019
Cupa Unirii
13-12-2019
Cupa Retezat
21-12-2019
Cupa de Iarna Radu Vlad
28-12-2019
Cupa Federatiei

© 2006 Federatia Romana de Bridge