Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Pagini cluburi
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?
Nu aveti un cont? Creeaza cont nou


Rezultate competitii
Competitii 18-20.03.2016 - Cupa Baniei - Craiova 0. Calificari_dupa_2_tururi

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 Rumen Baldjiski - Pejcho Cholakov 62,30 -
2 Cristian Fulga - Marian Radulescu 60,39
3 Geta Mihai - Radu Mihai 58,94
4 Florin Safta - Viorel Micescu 58,66
5 Bogdan Marina - Ovidiu Rosu 58,41
6 Milos Adamovic - Branislav Petrovic 57,94
7 Jivko Velikov - Mihail Baykushev 57,92
8 Daniel Bujenita - Valeriu Gheorghe 57,66
9 Catalin Popescu - Daniel Savin 57,38
10 Madalina Gavriliu - Catalin-Bujor Bontas 56,61
11 Simona-Felicia Darie - Costache Darie 56,31
12 Draganka Georgieva - Stefan Georgiev 55,48
13 Ion Ostafe - Dan-Ion Fota 55,41
14 Marina Stegaroiu - Marius Ionita 54,82
15 Victor Marculetiu - Paul-Cristian Popescu 54,54
16 Zoran Kocic - Dusan Pesic 54,23
17 Eugen Chelu - Florin Andrei 53,93
18 Mihai Adrian Grigoriu - Andrei Piroi 53,83
19 Alexandra Sima - Paul Cojocaru 53,43
20 Traian Radulescu - Adrian Modi 53,24
21 Marius-Octavian Georgescu - Dragos Lesan 52,71
22 Daniel Moisa - Bogdan Mitran 51,72
23 Viorica-Mihaela Mladin - Valentin Dumitru 51,08
24 Daniela Balita - Mihai Dumitrana 50,90
25 Ilie Bardasuc - Mihai Grama 50,46
26 Cornel Stancu - Ion Dumitrescu 50,13
27 Mircea Constantinescu - Alexandru Dinca 49,84
28 Zoltan Kovacs - Adrian Buza 49,61
29 Mircea Gabriel Pitulan - Lucian Neagoe 49,54
30 Constantin Mindruta - Constantin Dobroiu 49,50
31 Radu George Popescu - Constantin Merlusca 49,50
32 Sorin Catana - Mircea Brastaviceanu 49,33
33 Gabriel Amza - Costin Cretu 49,16
34 Cristina Livia Iancu - Alexandra Guja 48,96
35 Daniela Mincu - Mihai Mincu 48,92
36 Cristi Mihai - Alin Badea 48,88
37 Elena Tudora - Dan Georgescu 48,49
38 Anca Toma - Rainer Retzler 48,37
39 Istvan Vidami - Attila Dali 48,04
40 Georgel Stefu - Alexandru Emil Marinescu 47,53
41 Cristinel Burcea - Luminita Lupu 47,18
42 Gheorghe Stoica - Marcel Parvu 46,81
43 Sandu Toma - Petru Fey 45,35
44 Aurelia Cristina Bordan - Marcel Bordan 44,84
45 Francisc Lascu - Adrian Silvasanu 44,84
46 Daniel Popa - Gabriel Matei 44,82
47 Emil Tureac - Aurel Soreanu 44,53
48 Valentin Saceanu - Mihai Dragoescu 44,40
49 Florin Constantinescu - Nicolae Constantinescu 43,98
50 Ileana Nedelea - Stefan Varfalmi 43,43
51 Helios Melencu - Viorel Daniel Popescu 43,41
52 Carmen Cristina Ungureanu - Dan Ungureanu 42,10
53 Catalin Mataoanu - Cristian Constantin 41,46
54 Zoltan Biro - Zoltan Magyari 41,39
55 Ioan Stanculete - Bazil Lazar 40,14
56 Aura Zaharia - Alexandru Zaharia 40,06
57 Corina Lupsan - Octavian Lupsan 39,57
58 Dan Notulescu - Ionut Nedelcu 37,65
59 Ovidiu Cernat - Cornel Teodorescu 30,35
60 Liviu Ojoga - Dan Valimarescu 19,50

Advertisement
Calendar competitional
Decembrie 2019
L M M J V S D
2526272829301
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Ultimele evenimente
24-11-2019
Festival International Brasov - editia a 41-a
01-12-2019
CN echipe divizia A tur
07-12-2019
Cupa Unirii
13-12-2019
Cupa Retezat
21-12-2019
Cupa de Iarna Radu Vlad

© 2006 Federatia Romana de Bridge