Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Pagini cluburi
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?


Rezultate competitii
Competitii 28-29.05.2016 - Cupa Locomotiva - in memoriam Nicky Diaconescu - Bucuresti 1. Calificari_cumulat

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 Marina Stegaroiu - Marius Ionita 61,53 -
2 Viorica-Mihaela Mladin - Valentin Dumitru 61,19
3 Liliana-Daniela Popescu - Paul-Cristian Popescu 59,21
4 Gheorghe Serpoi - Calin Stirbu 57,89
5 Victor Marculetiu - Stefan Horobet 57,73
6 Bogdan Agica - Dragos Iordache 57,63
7 Delia Atanasoaie - Darrian Bogdan Cotescu 56,66
8 Marius Briciu - Ovidiu Ghigheci 55,85
9 Ovidiu Cernat - Cornel Teodorescu 55,63
10 Florin Filip - Dan Vladimir Ignatescu 55,29
11 Dan Catone - Mihai Margulescu 54,89
12 Mihai Lucian Parvulescu - Catalin Lazar 54,65
13 Daniela Mincu - Mihai Mincu 54,35
14 Nicolae Vartanovici - Emil Dogaru 54,30
15 Constantin Merlusca - Olivier Neve 54,09
16 Cristina Livia Iancu - Mihai Adrian Grigoriu 53,82
17 Catalin Popescu - Silviu Iovescu 53,81
18 Monica-Paula Onea - Dragos Lesan 53,78
19 Neli Radeva - Svilen Stoychev 53,77
20 Bogdan Brustureanu - Ion Ostafe 53,49
21 Alecu Pana - Laurentiu Ciuhu 53,13
22 Alexandru Stan - Eduard Ciobanu 52,53
23 Daniel Bujenita - Valeriu Gheorghe 52,09
24 Cristian Fulga - Constantin Dobroiu 51,87
25 Adrian-Alexandru Petculescu - Mugurel Ilie 51,84
26 Radu Iordachescu - Dorel Vasiliu 51,61
27 Ovidiu Rosu - Gheorghe Chipail 51,48
28 Mihaela Balint - Ionut Popa 51,40
29 Valeriu Niculescu - Dragos Lipici 51,08
30 Nadia Valeanu - Vladimir Valeanu 51,01
31 Florin Safta - Marian Radulescu 50,94
32 Vlad Rusu - Vladimir Stanescu 50,92
33 Gheorghe Mircescu - Andrei Diaconescu 50,79
34 Alexandra Georgieviets - Kyriakos Stefanopoulos 50,77
35 Corina Lupsan - Octavian Lupsan 50,39
36 Catalin-Bujor Bontas - Dan Dobrota 50,19
37 Florin Andrei - Florin Rometi 49,96
38 Mihaita Popescu - Cristian Constantin 49,76
39 Tudor Giosanu - Dan Ceaikovschi 49,49
40 Codrin Marcu - Valentin Nicolau 47,62
41 Ovidiu Dumitru - Adrian Zavloschi 47,51
42 Lia Galic - Nicolae Cirica 47,33
43 Iancu Bacalu - Sorin Septimiu Ionescu 47,06
44 Ion Dumitrescu - Cornel Stancu 46,96
45 Lavinia Cucu - Constantin Cucu 46,76
46 Camelia Ursu - Cristinel Ursu 46,48
47 Silviu Gheorghe - Cosmin Ivan 46,45
48 Alexandru Mugioiu - Adrian Soucaliuc 46,40
49 Sabin Donciu - Radu George Popescu 46,29
50 Geta Mihai - Radu Mihai 46,15
51 Anton Negoescu - Horia Georgescu 45,69
52 Cristian Sorescu - Radu Martin 45,43
53 Jeni Mohora - Gabriel-Marius Rosca 45,42
54 Silvia-Diana Sirghi - Daniel Gheorghe 42,59
55 Mihai Uta - Marian-Daniel Bucur 42,41
56 Catalin Mataoanu - Teodor Guta 42,29
57 Ileana Sigartau - Valeriu Sigartau 42,03
58 Anca Toma - Rainer Retzler 41,82
59 Ion Sandu - Sorin Constantinescu 41,81
60 Alexandru Braia - Corneliu Navrot 39,85
61 Ilie Grusea - Gabriel Mihai 38,75
62 Mihai-Radu Cucuiu - Vlad-Nicolae Racoviceanu 38,69
63 Marina Marculetiu - Dan-Catalin Enescu 37,62

Calendar competitional
Iulie 2020
L M M J V S D
29301 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Ultimele evenimente
13-07-2020
Campionatul Romaniei de echipe online
13-07-2020
Campionat Romanian Challenge
19-07-2020
Tabara de bridge
20-07-2020
CN perechi juniori
31-07-2020
Cupa Retezat

Advertisement

© 2006 Federatia Romana de Bridge