Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Pagini cluburi
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?


Rezultate competitii
Competitii 24-26.11.2017 - CN echipe divizia A - tur - Bucuresti 1. Clasament-dupa-primele-7-runde

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 Atomic Bridge (Dobroiu - Ghelase - Popescu - Mugioiu - Iovescu - Dobrota) 95.55 -
2 BC Brasov 1 (Valeanu - David - David - Parvulescu - Petrescu - Brustureanu) 90.38
3 Locomotiva CFR1 (Mihai - Mihai - Micescu - Voinescu) 86.06
4 Locomotiva CFR 2 (Petculescu - Baluna - Zavloschi - Dumitru) 83.91
5 Locomotiva CFR 3 (Serpoi - Stirbu - Valeanu - Valeanu) 80.77
6 Universitatea Craiova (Lascu - Silvasanu - Mitran - Moisa) 73.13
7 Top Bridge 1 (Briciu - Ghigheci - Coldea - Teodorescu - Cernat - Feber) 72.79
8 ATU (Stegaroiu - Ionita - Valimarescu - Fulga - Uta - Vartanovici) 70.52
9 Locomotiva CFR4 (Cotescu - Atanasoaie - Iordache - Negoescu - Agica - Georgescu) 69.07
10 Logos GPG Timisoara (Dumitrasciuc - Nincu - Crudu - Adrian) 63.69
11 BC Deva (Prodan - Barbu - Babuta - Sirb) 63.14
12 BC Iasi (Filimon - Iancu - Piroi - Grigoriu - Agica - Safta) 62.10
13 Politehnica Cluj (Moraru - Moraru - Moldovan - Neve - Donciu) 56.29
14 Locomotiva CFR 5 (Gergely - Chebeleu - Ojoga - Neamtu - Stanescu - Brinzoiu) 55.24
15 Pro Consul (Mladin - Dumitru - Lesan - Georgescu) 49.85
16 BC Brasov 2 (Spiridonescu - Bujenita - Gavriliu - Bontas) 33.84

Calendar competitional
Iulie 2020
L M M J V S D
29301 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Ultimele evenimente
13-07-2020
Campionatul Romaniei de echipe online
13-07-2020
Campionat Romanian Challenge
19-07-2020
Tabara de bridge
20-07-2020
CN perechi juniori

Advertisement

© 2006 Federatia Romana de Bridge