Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Pagini cluburi
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?
Nu aveti un cont? Creeaza cont nou


Rezultate competitii
Competitii 17-18.10.2015 - Cupa Harghita - Miercurea Ciuc 1. Sesiunea 1

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 Geta Mihai - Radu Mihai 59,97 -
2 Andrei Piroi - Mihai Adrian Grigoriu 59,49
3 Zoltan Kovacs - Imre Gyorkos 59,04
4 Liviu Ojoga - Mihai Chebeleu 58,71
5 Mihaela Balint - Mihai Lucian Parvulescu 57,21
6 Ilie Bardasuc - Mihai Grama 57,09
7 Danut Arama - Adrian Filimon 56,96
8 Robert Kristo - Bogdan Ionescu 56,34
9 Madalina Gavriliu - Catalin-Bujor Bontas 56,32
10 Iren Eros Karacsonyi - Arpad Eros Karacsony 54,65
11 Codrin Marcu - Florin Dumitrascu 53,43
12 Sorin Copadineanu - Serghei Neagu 53,15
13 Daniel Bujenita - Valeriu Gheorghe 51,12
14 Robert Ordog - Zoltan Magyari 51,09
15 Cristina Livia Iancu - Constantin Merlusca 50,74
16 Liliana-Daniela Popescu - Paul-Cristian Popescu 50,07
17 Bogdan Nutescu - Radu George Popescu 49,97
18 Menyhart Vigh - Kund Szalay 49,84
19 Eugen Oprea - Daniel Gheorghe 49,35
20 Oltita Sbiera - Daniel Vlad 48,65
21 Hunor Daday - Peter Somay 48,40
22 Laszlo Szabo - Dan-Catalin Enescu 46,96
23 Catalin Ciobanu - Ticu Polojan 46,67
24 Istvan Vidami - Denes Sebestyen 45,83
25 Lia Galic - Nicolae Cirica 44,17
26 Bela Zsolt Gyorgy - Attila Demeter 44,14
27 Balazs Gaspar - Laszlo Illyes 43,73
28 Akos Ordog - Hunor Szasz 43,34
29 Zoltan Biro - Elemer Csiszer 41,63
30 Lorand Manya - Jozsef Zoltan Marton 40,96
31 Gyula Kovacs - Csaba Torjai 37,15
32 Endre Tamas - Ede Laszlo 33,87

Advertisement
Calendar competitional
Februarie 2020
L M M J V S D
27282930311 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

Ultimele evenimente
02-02-2020
CN Butler
09-02-2020
Selectie echipa nationala open etapa 1
16-02-2020
Selectie echipa nationala open etapa 2
21-02-2020
CN echipe divizia A retur
07-03-2020
Memorial Badulescu

© 2006 Federatia Romana de Bridge