Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Pagini cluburi
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?
Nu aveti un cont? Creeaza cont nou


Rezultate competitii
Competitii 17-18.10.2015 - Cupa Harghita - Miercurea Ciuc 2. Sesiunea 2

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 Mihaela Balint - Mihai Lucian Parvulescu 64,52 -
2 Liviu Ojoga - Mihai Chebeleu 59,25
3 Andrei Piroi - Mihai Adrian Grigoriu 56,21
4 Zoltan Kovacs - Imre Gyorkos 55,53
5 Geta Mihai - Radu Mihai 54,54
6 Ilie Bardasuc - Mihai Grama 55,89
7 Danut Arama - Adrian Filimon 54,98
8 Liliana-Daniela Popescu - Paul-Cristian Popescu 61,15
9 Codrin Marcu - Florin Dumitrascu 57,18
10 Cristina Livia Iancu - Constantin Merlusca 55,52
11 Balazs Gaspar - Laszlo Illyes 61,62
12 Istvan Vidami - Denes Sebestyen 58,85
13 Madalina Gavriliu - Catalin-Bujor Bontas 47,90
14 Bela Zsolt Gyorgy - Attila Demeter 59,79
15 Daniel Bujenita - Valeriu Gheorghe 51,55
16 Oltita Sbiera - Daniel Vlad 52,81
17 Bogdan Nutescu - Radu George Popescu 50,85
18 Eugen Oprea - Daniel Gheorghe 49,23
19 Iren Eros Karacsonyi - Arpad Eros Karacsony 43,89
20 Sorin Copadineanu - Serghei Neagu 44,93
21 Hunor Daday - Peter Somay 49,59
22 Robert Kristo - Bogdan Ionescu 41,08
23 Robert Ordog - Zoltan Magyari 45,39
24 Catalin Ciobanu - Ticu Polojan 47,00
25 Menyhart Vigh - Kund Szalay 43,78
26 Lia Galic - Nicolae Cirica 46,33
27 Laszlo Szabo - Dan-Catalin Enescu 40,21
28 Zoltan Biro - Elemer Csiszer 41,33
29 Gyula Kovacs - Csaba Torjai 39,82
30 Akos Ordog - Hunor Szasz 33,05
31 Endre Tamas - Ede Laszlo 42,28
32 Lorand Manya - Jozsef Zoltan Marton 33,97

Advertisement
Calendar competitional
Februarie 2020
L M M J V S D
27282930311 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

Ultimele evenimente
09-02-2020
Selectie echipa nationala open etapa 1
16-02-2020
Selectie echipa nationala open etapa 2
23-02-2020
CN echipe divizia A retur
07-03-2020
Memorial Badulescu

© 2006 Federatia Romana de Bridge