Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Pagini cluburi
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?
Nu aveti un cont? Creeaza cont nou


Rezultate competitii
Competitii 09-10.12.2017 - Cupa Unirii - Alba Iulia 6. Divizia_B_tur_3

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 Geta Mihai - Radu Mihai 65,16 -
2 Dragos Lesan - Marius-Octavian Georgescu 61,67
3 Simona-Felicia Darie - Costache Darie 59,87
4 Adrian Buza - Janos Magyarosi 57,28
5 Madalina Gavriliu - Catalin-Bujor Bontas 56,98
6 Cristina Livia Iancu - Mihai Adrian Grigoriu 56,02
7 Bogdan Vulcan - Alexandru Mugioiu 55,54
8 Zoltan Kovacs - Istvan Lazar 54,71
9 Alexandra Sima - Paul Cojocaru 54,55
10 Stefan Matuz - Dezideriu Bartha 52,18
11 Aurelia Cristina Bordan - Marcel Bordan 51,54
12 Calin Chisu - Matei Uta 51,03
13 Ciprian Oprean - Valer Chira 49,77
14 Viorel Micescu - Laurentiu Dimcica 48,94
15 Aurel-Dan Campian - Alex Campian 48,81
16 Petru Fey - Sandu Toma 46,54
17 Colea Anghel - Claudiu Ionut Dima 45,58
18 Mihaela Mateescu - Adrian Mateescu 45,42
19 Viorica-Mihaela Mladin - Valentin Dumitru 45,10
20 Adrian Ovidiu Conea - Codrin Marcu 43,36
21 Petru-Marius Plesa - Marian Dimuleasa 42,53
22 Eugen Gyenge - Ioan Stefan 42,40
23 Paul Tudor - Constantin Cadar 42,37
24 Radu Gradinariu - Mihai Mincu 41,92
25 Roxana Liliana Fediuc - Marius Fediuc 41,73
26 Nicolae Baloi - Stelian Carstea 39,04

Advertisement
Calendar competitional
Februarie 2020
L M M J V S D
27282930311 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

Ultimele evenimente
02-02-2020
CN Butler
09-02-2020
Selectie echipa nationala open etapa 1
16-02-2020
Selectie echipa nationala open etapa 2
21-02-2020
CN echipe divizia A retur
07-03-2020
Memorial Badulescu

© 2006 Federatia Romana de Bridge