Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Pagini cluburi
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?
Nu aveti un cont? Creeaza cont nou


Rezultate competitii
Competitii 23-25.10.2009 - Memorialul Teofil Dragomir - editia a XVII-a - Onesti 1. Perechi tur 1

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 Dan FICA - Marius IONITA 58.20 -
2 Marian IANCU - Mihail POPESCU 57.86
3 Ion DILIMOT - Gheorghe LAZAR 56.66
4 Daniel BUJENITA - Valeriu GHEORGHE 55.76
5 Constantin DOBROIU - Nadia VALEANU 54.88
6 Mihaela BALINT - Dan ZARA 54.69
7 Ioan ADAM - Ticu POLOJAN 54.69
8 Cristina DAVID - Tudorel DAVID 53.82
9 Eugen CHELU - Eduard MUNTEANU 53.52
10 Madalina GAVRILIU - Catalin-Bujor BONTAS 53.22
11 Florin DUMITRASCU - Mihail PULPEA 52.40
12 Zoltan GERGELY - Viorel MICESCU 52.00
13 Geta MIHAI - Radu MIHAI 51.81
14 Stefan PATRICHE - Dorel ARCIP 51.49
15 Mihai CHEBELEU - Liviu OJOGA 51.30
16 Viorel CHIRILA - Vladimir PETRESCU 51.01
17 Anton NEGOESCU - Vladimir VALEANU 50.74
18 Raluca DOBRESCU - Radu NISTOR 49.02
19 Vicentiu Aurelian JITCOVICI - Cristinel SANDRU 48.19
20 Temistocle Petru ANDARACHE - Virgil CLUCI 47.51
21 AndreeaBOBOC - Elena PARASCHIV 46.12
22 Dan MOISE - Doru-Virgil SFARAIALA 45.28
23 Neculai BLAGA - Ion BOGEA 44.60
24 Codrin MARCU - Mihael-Laurentiu UNGUREANU 41.67
25 Monica-Paula ONEA - Ovidiu ROSU 41.53
26 Traian ANGHELUS - Szilveszter VIRAG 39.20
27 Leo MARCOCI - Valentin NICOLAU 32.66

Advertisement
Calendar competitional
Decembrie 2019
L M M J V S D
2526272829301
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Ultimele evenimente
01-12-2019
CN echipe divizia A tur
08-12-2019
Cupa Unirii
21-12-2019
Cupa de Iarna Radu Vlad
28-12-2019
Cupa Federatiei

© 2006 Federatia Romana de Bridge