Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Pagini cluburi
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?
Nu aveti un cont? Creeaza cont nou


Rezultate competitii
Competitii 28-30.05.2010 - Cupa Locomotiva - Bucuresti 2. Open-final

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 GAVRILIU MADALINA - BONTAS BUJOR 61.62 -
2 SERPOI GHEORGHE - STIRBU CALIN 56.26
3 MINDRUTA CONSTANTIN - BACALU IANCU 55.79
4 GUTES ALEXANDRU - MINCU MIHAI 55.63
5 VALEANU NADIA - DOBROIU CONSTANTIN 54.86
6 MIHAI GETA - MIHAI RADU 54.75
7 STEGAROIU MARINA - RADULESCU MARIAN 54.52
8 AGICA ION - POPESCU GABRIEL 54.32
9 ZAVLOSCHI ADRIAN - DUMITRU OVIDIU 53.97
10 NEGOESCU ANTON - ANGHEL VIOREL 53.93
11 PETCULESCU ADRIAN - ILIE MUGUREL 53.37
12 AGICA MARIUS - AGICA BOGDAN 53.33
13 MICESCU VIOREL - ATANASOAIE DELIA 53.12
14 FOTA DAN - MUGIOIU ALEXANDRU 52.79
15 ONEA MONICA - MERLUSCA CONSTANTIN 52.61
16 POPESCU CATALIN - VALEANU VLADIMIR 52.38
17 MIRCESCU GHEORGHE - LEPADAT SORIN 52.10
18 CHEBELEU MIHAI - OJOGA LIVIU 51.81
19 GAVRILA CRISTINA - UNGUREANU DAN 51.44
20 MARCULETIU MARINA - TUNSANU DANIELA 51.43
21 SERBAN BOGDAN - MARDARI NICOLAE 51.39
22 IONITA MARIUS - FICA DAN 51.24
23 COPADINEANU SORIN - MEMET ERDIN 50.82
24 VULCAN BOGDAN - NEDELCU MIHNEA 50.77
25 CONSTANTINOAIA CORNELIU - ENESCU DAN 50.51
26 IGNATESCU DAN - POPA IONUT 49.98
27 SANDU ION - GUSITA CRISTIAN 49.96
28 VARTANOVICI NICOLAE - STANESCU VLADIMIR 49.56
29 STAVRACHE MIHAI - LUNGU VERONEL 48.82
30 OSTAFE ION - BRUSTUREANU BOGDAN 48.42
31 NICOLAU IOANA - COSTA-FORU CONSTANTIN 47.87
32 MOSCOVICI FABIAN - SEREA GABRIEL 47.86
33 PAVEL JACQUELINE - GEORGESCU HORIA 47.63
34 DAVID CRISTINA - PARVULESCU LUCIAN 46.11
35 ANDRIES MIHAI - MAZALU VIRGIL 45.93
36 IORDACHE DRAGOS - COTESCU DARRIAN 45.55
37 LUPSAN CORINA - LUPSAN OCTAVIAN 45.41
38 NISTOR RADU - DONCIU SABIN 45.23
39 POTCOVARU LAURENTIU - POTCOVARU ADRIAN 44.82
40 GRABOVSCHI ELENA - CUCUIU MIHAI 44.60
41 GRADINARIU RADU - ROMETI FLORIN 44.58
42 DAVID TUDOREL - SAFTA FLORIN 44.58
43 FICA MANUELA - GODEANU CRISTIAN 44.02
44 TEODORECI DRAGOS - TUNSANU RADU 43.85
45 BALINT MIHAELA - LAZAR CATALIN 43.14
46 CONEA ADRIAN - MORARU CRISTIAN 37.56

Advertisement
Calendar competitional
Decembrie 2019
L M M J V S D
2526272829301
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Ultimele evenimente
24-11-2019
Festival International Brasov - editia a 41-a
01-12-2019
CN echipe divizia A tur
07-12-2019
Cupa Unirii
13-12-2019
Cupa Retezat
21-12-2019
Cupa de Iarna Radu Vlad

© 2006 Federatia Romana de Bridge