Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Pagini cluburi
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?
Nu aveti un cont? Creeaza cont nou


Rezultate competitii
Competitii 09-10.03.2013 - CN perechi faza semifinala - Bucuresti 1. Sferturi tur 1

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 Alexandru Feber - Catalin Popescu 63.358 -
2 Vasile Istrate - Cornel Teodorescu 60.946
3 Valeriu Gheorghe - Dragos Lesan 60.686
4 Nicolae Diaconescu - Mihai Lucian Parvulescu 59.418
5 Liliana-Daniela Popescu - Paul-Cristian Popescu 58.610
6 Emil Dogaru - Nicolae Vartanovici 58.500
7 Mihaela Balint - Ionut Popa 58.487
8 Ovidiu Cernat - Dan Moraru 58.192
9 Iulian Gheorghita - Marian Radulescu 58.153
10 Horia Georgescu - Radu Nistor 58.012
11 Adrian Filimon - Stefan Iancu 57.781
12 Cornelia Ciobanu - Ioana Nicolau 57.219
13 Alexandru Stan - Eduard Ciobanu 56.580
14 Delia Atanasoaie - Darrian Bogdan Cotescu 56.015
15 Alexandru Mugioiu - Veronel Lungu 55.015
16 Jeni Mohora - Gabriel-Marius Rosca 54.772
17 Sabin Donciu - Sergiu-Nicolae Romascu 54.631
18 Viorel Micescu - Florin Safta 54.307
19 Iancu Bacalu - Sorin Copadineanu 53.509
20 Daniel Bujenita - Istvan Vidami 53.301
21 Mihai Adrian Grigoriu - Lavinia Oprisan 53.039
22 Mihai Chebeleu - Dan-Mihail Nanu 52.862
23 Lucian Neagoe - Mircea Gabriel Pitulan 52.059
24 Aurel Donose - Mihail Pulpea 51.912
25 Corina Lupsan - Octavian Lupsan 51.790
26 Florin Andrei - Gheorghe Mihaescu Pintia 51.501
27 Vlad Posea - Vlad Rusu 51.341
28 Marius Ferentiu - Gabriel Neamtu 51.190
29 Dan Dobrota - Victor Solomon 49.714
30 Bogdan Nutescu - Ion Ostafe 49.625
31 Viorica-Mihaela Mladin - Valentin Dumitru 49.336
32 Marcel Maris - Daniel Stefanescu 48.746
33 Mircea Stancu - Cosmin Ivan 48.319
34 Lia Galic - Nicolae Cirica 48.082
35 Cristian Brinzoiu - Dan Vladimir Ignatescu 47.761
36 Francisc Lascu - Daniel Popa 47.602
37 Radu Gradinariu - Florin Rometi 47.392
38 Silvia-Diana Sirghi - Adriana-Simona Dutu 46.670
39 Cristian Godeanu - Mihai Uta 46.664
40 Gheorghe Mircescu - Sorin-Valentin Lepadat 46.643
41 Tudorel David - Matei Valeanu 46.586
42 Alexandra Guja - Elena Versin 46.293
43 Madalina Gavriliu - Catalin-Bujor Bontas 45.881
44 Jacqueline Pavel - Constantin Merlusca 45.679
45 Adrian Soucaliuc - Constantin Cucu 45.197
46 Raluca Dobrescu - Ionut Constantin Epure 44.551
47 Bogdan Brustureanu - Mihnea Nedelcu 44.308
48 Florin Dumitrascu - Codrin Marcu 43.764
49 Luminita Anghelea - Nicolae Anghelea 43.734
50 Simona-Felicia Darie - Costache Darie 43.710
51 Ovidiu Dumitru - Adrian Zavloschi 42.918
52 Cristian Constantin - Nicolae Radu 42.657
53 Mihai Mincu - Cristinel Ursu 42.457
54 Monica-Paula Onea - Barbu Laur Lupulescu 41.665
55 Dan Georgescu - Laszlo Szabo 39.680
56 Ana-Maria Poenaru - Bogdan Iacob 39.189
57 Alexandru Horatiu Didea - Dragos Grigorescu 38.607
58 Mugurel Ilie - Adrian-Alexandru Petculescu 37.896
59 Costin Chiru - Vlad Grigorean 34.181

Advertisement
Calendar competitional
Decembrie 2019
L M M J V S D
2526272829301
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Ultimele evenimente
01-12-2019
CN echipe divizia A tur
08-12-2019
Cupa Unirii
21-12-2019
Cupa de Iarna Radu Vlad
28-12-2019
Cupa Federatiei

© 2006 Federatia Romana de Bridge