Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Pagini cluburi
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?
Nu aveti un cont? Creeaza cont nou


Rezultate competitii
Competitii 09-10.03.2013 - CN perechi faza semifinala - Bucuresti 2. Sferturi tur 2

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 Daniel Bujenita - Istvan Vidami 65.824 -
2 Alexandru Mugioiu - Veronel Lungu 63.781
3 Delia Atanasoaie - Darrian Bogdan Cotescu 61.661
4 Mihai Mincu - Cristinel Ursu 59.846
5 Alexandru Horatiu Didea - Dragos Grigorescu 56.401
6 Cristian Brinzoiu - Dan Vladimir Ignatescu 55.755
7 Costin Chiru - Vlad Grigorean 55.617
8 Liliana-Daniela Popescu - Paul-Cristian Popescu 55.585
9 Marius Ferentiu - Gabriel Neamtu 55.198
10 Gheorghe Mircescu - Sorin-Valentin Lepadat 55.186
11 Madalina Gavriliu - Catalin-Bujor Bontas 55.136
12 Viorel Micescu - Florin Safta 54.715
13 Cristian Godeanu - Mihai Uta 54.145
14 Nicolae Diaconescu - Mihai Lucian Parvulescu 53.939
15 Aurel Donose - Mihail Pulpea 53.459
16 Bogdan Brustureanu - Mihnea Nedelcu 53.002
17 Iulian Gheorghita - Marian Radulescu 52.961
18 Iancu Bacalu - Sorin Copadineanu 52.774
19 Mugurel Ilie - Adrian-Alexandru Petculescu 52.595
20 Valeriu Gheorghe - Dragos Lesan 52.438
21 Ovidiu Cernat - Dan Moraru 52.244
22 Dan Dobrota - Victor Solomon 51.862
23 Cornelia Ciobanu - Ioana Nicolau 51.835
24 Sabin Donciu - Sergiu-Nicolae Romascu 51.815
25 Horia Georgescu - Radu Nistor 51.812
26 Mircea Stancu - Cosmin Ivan 51.017
27 Jacqueline Pavel - Constantin Merlusca 50.915
28 Vasile Istrate - Cornel Teodorescu 50.747
29 Adrian Filimon - Stefan Iancu 50.552
30 Mihai Adrian Grigoriu - Lavinia Oprisan 50.213
31 Mihaela Balint - Ionut Popa 50.106
32 Vlad Posea - Vlad Rusu 49.527
33 Florin Andrei - Gheorghe Mihaescu Pintia 49.445
34 Viorica-Mihaela Mladin - Valentin Dumitru 49.382
35 Lia Galic - Nicolae Cirica 49.232
36 Lucian Neagoe - Mircea Gabriel Pitulan 49.094
37 Jeni Mohora - Gabriel-Marius Rosca 49.053
38 Luminita Anghelea - Nicolae Anghelea 48.646
39 Alexandru Feber - Catalin Popescu 46.652
40 Corina Lupsan - Octavian Lupsan 46.475
41 Simona-Felicia Darie - Costache Darie 46.118
42 Alexandru Stan - Eduard Ciobanu 46.070
43 Dan Georgescu - Laszlo Szabo 45.994
44 Ana-Maria Poenaru - Bogdan Iacob 45.663
45 Florin Dumitrascu - Codrin Marcu 45.460
46 Bogdan Nutescu - Ion Ostafe 45.099
47 Marcel Maris - Daniel Stefanescu 45.026
48 Alexandra Guja - Elena Versin 44.881
49 Adrian Soucaliuc - Constantin Cucu 44.640
50 Monica-Paula Onea - Barbu Laur Lupulescu 44.520
51 Ovidiu Dumitru - Adrian Zavloschi 43.328
52 Mihai Chebeleu - Dan-Mihail Nanu 43.041
53 Radu Gradinariu - Florin Rometi 42.874
54 Emil Dogaru - Nicolae Vartanovici 41.775
55 Cristian Constantin - Nicolae Radu 41.768
56 Raluca Dobrescu - Ionut Constantin Epure 41.252
57 Francisc Lascu - Daniel Popa 40.880
58 Tudorel David - Matei Valeanu 40.105
59 Silvia-Diana Sirghi - Adriana-Simona Dutu 39.941

Advertisement
Calendar competitional
Decembrie 2019
L M M J V S D
2526272829301
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Ultimele evenimente
01-12-2019
CN echipe divizia A tur
08-12-2019
Cupa Unirii
13-12-2019
Cupa Retezat
21-12-2019
Cupa de Iarna Radu Vlad
28-12-2019
Cupa Federatiei

© 2006 Federatia Romana de Bridge