Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Pagini cluburi
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?
Nu aveti un cont? Creeaza cont nou


Rezultate competitii
Competitii 18-19.05.2013 - Cupa Brailei - Braila 2. Sesiunea_2

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 Ana Lavinia CUCU - Mihnea NEDELCU 63.526 -
2 Dan-Ion FOTA - Ion OSTAFE 63.490
3 Delia ATANASOAIE - Darrian Bogdan COTESCU 58.455
4 Iancu BACALU - Constantin MINDRUTA 57.837
5 Constantin CUCU - Gheorghe SERPOI 57.753
6 Marina STEGAROIU - Marius IONITA 57.256
7 Florin DUMITRASCU - Codrin MARCU 57.240
8 Madalina GAVRILIU - Catalin-Bujor BONTAS 56.649
9 Victor BONCU - Vasile DONOSA 55.070
10 Sabin DONCIU - Adrian FILIMON 54.918
11 Marius AGICA - Stefan IANCU 54.578
12 Cristian DOBRE - Liviu SERBAN 53.648
13 Radu George POPESCU - Sergiu-Nicolae ROMASCU 53.474
14 Mihai Adrian GRIGORIU - Bogdan AGICA 53.299
15 Mihai BOSNEAG - Sorin Septimiu IONESCU 53.102
16 Bogdan MARINA - Ovidiu ROSU 51.566
17 Marina LUNGOCI - Laurentiu DANIELESCU 51.561
18 Geta MIHAI - Radu MIHAI 50.780
19 Mihai Lucian PARVULESCU - Vlad RUSU 50.167
20 Laurentiu GHIDARCEA - Marian GURGAU 50.125
21 Corina LUPSAN - Octavian LUPSAN 49.693
22 Bogdan NUTESCU - Sandu SOLOMON 49.615
23 Ovidiu CERNAT - Dan Vladimir IGNATESCU 49.281
24 Daniel BUJENITA - Istvan VIDAMI 49.260
25 Dragos Radu TARPAN - Ticu POLOJAN 48.918
26 Mihai CHEBELEU - Liviu OJOGA 48.877
27 Florin FILIP - Florin SAFTA 47.727
28 Adrian Ovidiu CONEA - Dan GEORGESCU 47.612
29 Vasile GROSU - Mircea Sorin PETRE 47.597
30 Andreea IACOB - Alexandru IACOB 47.290
31 Florin AVRIGEANU - Dragos LIPICI 47.281
32 Ovidiu AGACHE - Daniel GHEORGHE 46.325
33 Valeriu GHEORGHE - Dragos LESAN 46.194
34 Ioan BOB - Mihail PULPEA 46.066
35 Eugen OPREA - Gigi PORUMB 45.602
36 Dan DOBROTA - Victor SOLOMON 45.389
37 Mircea-Dan ANTINIE - Adrian FRATILA 45.059
38 Cornelia CIOBANU - Laszlo SZABO 43.944
39 Mihaela BALINT - Laurentiu CIUHU 42.766
40 Danut BOBOC - Antonio DIMA 41.951
41 Octavian PETREA - George-Marian SCHIOTIS 41.648
42 Mihai BECIU - Constantin STROE 37.736
43 Dardu-Daniel MIHAI - Adrian Alexandru COSTIN 32.217

Advertisement
Calendar competitional
Decembrie 2019
L M M J V S D
2526272829301
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Ultimele evenimente
24-11-2019
Festival International Brasov - editia a 41-a
01-12-2019
CN echipe divizia A tur
07-12-2019
Cupa Unirii
13-12-2019
Cupa Retezat
21-12-2019
Cupa de Iarna Radu Vlad

© 2006 Federatia Romana de Bridge