Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Pagini cluburi
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?
Nu aveti un cont? Creeaza cont nou


Rezultate competitii
Competitii 25-27.04.2014 - Memorialul Alexandrescu - Iasi 3. Open-cumulat

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 Marina Stegaroiu - Marius Ionita 64.69 -
2 Radu George Popescu - Sergiu-Nicolae Romascu 60.86
3 Corina Lupsan - Octavian Lupsan 58.64
4 Alina Ghitescu - Sandu Solomon 57.86
5 Delia Atanasoaie - Darrian Bogdan Cotescu 57.76
6 Geta Mihai - Radu Mihai 56.78
7 Ovidiu Cernat - Dan Moraru 55.76
8 Florin Filip - Dan Vladimir Ignatescu 55.65
9 Ovidiu Solomon - Tudor Darie 54.16
10 Adrian Filimon - Catalin Lazar 54.11
11 Adrian Silvasanu - Francisc Lascu 53.66
12 Madalina Gavriliu - Catalin-Bujor Bontas 53.33
13 Anton Negoescu - Razvan Gheorghe 53.08
14 Constantin Mindruta - Iancu Bacalu 53.02
15 Viorel Micescu - Laurentiu Ciuhu 52.74
16 Eugen Pintilie - Mihail Popescu 52.71
17 Cristian Huma - Liviu Cionca 52.31
18 Valeriu Gheorghe - Dragos Lesan 52.27
19 Vasile Bordei - Daniel Bujenita 51.70
20 Vladimir Valeanu - Florin Safta 51.62
21 Titus Ceia - Corneliu Navrot 51.48
22 Anca Toma - Claudiu Ionut Dima 51.23
23 Ovidiu Trofin - Gabriel Andrei 50.71
24 Dan Valimarescu - Marian Radulescu 50.53
25 Ovidiu Rosu - Liviu Ojoga 50.43
26 Simona-Felicia Darie - Costache Darie 50.18
27 Razvan Eva - Temistocle Petru Andarache 50.01
28 Mihai David - Valentin Nicolau 49.34
29 Bogdan Nutescu - Dan-Catalin Enescu 49.27
30 Dan Busuioc - Razvan Constantinescu 49.16
31 Ionut Constantin Epure - Vlad Grigorean 48.65
32 Marius Agica - Stefan Iancu 48.30
33 Nadia Valeanu - Tudorel David 48.03
34 Istvan Vidami - Radu Oprisoni 47.72
35 Horia Georgescu - Sabin Donciu 47.66
36 Mihaita Popescu - Stefan Florescu 47.02
37 Florin Dumitrascu - Codrin Marcu 46.02
38 Ovidiu Chitovanu - Hary Goldenberg 45.66
39 Viorica-Mihaela Mladin - Valentin Dumitru 45.44
40 Dalila Arbune - Gheorghe Stoica 44.99
41 Roxana Sfichi - Gabriel Barbir 43.53
42 Alexandra Guja - Constantin Merlusca 42.59
43 Romeo Olteanu - Adrian Zavloschi 42.49
44 Valentin Grosu - Virgil Cluci 42.30
45 Robert Kristo - Bogdan Ionescu 42.22
46 Cozmin Benta - Toader Prisacaru 38.26
47 Danut Croitoriu - Iulian Simiuc 38.23
48 Johann Ignac Fazakas - Traian Daniel Mihai 33.86

Advertisement
Calendar competitional
Decembrie 2019
L M M J V S D
2526272829301
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Ultimele evenimente
01-12-2019
CN echipe divizia A tur
08-12-2019
Cupa Unirii
21-12-2019
Cupa de Iarna Radu Vlad
28-12-2019
Cupa Federatiei

© 2006 Federatia Romana de Bridge