Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Pagini cluburi
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?


Rezultate competitii
Competitii 17-19.11.2017 - Festivalul International Brasov - editia a XXXIX-a - Brasov 3. Calificari sesiunea 3

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 Marina Stegaroiu - Marius Ionita 67.70 -
2 Ivan Ivanov - Dragomir Marinov 62.45
3 Olivier Neve - Patrick Bocken 59.04
4 Constantin Mindruta - Valeriu Niculescu 58.22
5 Mihai Lucian Parvulescu - Dan Zara 57.49
6 Mihail Baykushev - Jivko Velikov 57.37
7 Calin Damboianu - Dumitru Marian Popescu 57.24
8 Bogdan Vulcan - Cornel Teodorescu 56.84
9 Milena Ruscheva - Valentin Ivanov 56.02
10 Viorica-Mihaela Mladin - Valentin Dumitru 55.33
11 Madalina Gavriliu - Catalin-Bujor Bontas 55.00
12 Corina Lupsan - Octavian Lupsan 54.82
13 Daniel Savin - Catalin Popescu 54.59
14 Razvan Spiridonescu - Daniel Bujenita 54.43
15 Razvan Constantinescu - Adrian Zavloschi 54.16
16 Nadia Valeanu - Vladimir Valeanu 54.04
17 Zoltan Kovacs - Imre Gyorkos 53.56
18 Mihai Adrian Grigoriu - Andrei Piroi 53.26
19 Robert Kristo - Florin Dumitrascu 52.89
20 Constantin Dobroiu - Dan Dobrota 52.83
21 Laszlo Szabo - Marius Filipascu 51.75
22 Cristian Fulga - Nicolae Vartanovici 51.64
23 Simona-Felicia Darie - Costache Darie 51.61
24 Cristina David - Tudorel David 51.52
25 Adam Grieger - Tudor Voinescu 51.23
26 Eugen Constantin - Adrian Tecusanu 51.21
27 Gheorghe Serpoi - Calin Stirbu 51.06
28 Akos Ordog - Marius Fediuc 50.87
29 Cristina Livia Iancu - Alexandra Guja 50.85
30 Ionut Coldea - Alexandru Horatiu Didea 50.46
31 Mihai Chebeleu - Liviu Ojoga 50.42
32 Laurentiu Potcovaru - Adrian Potcovaru 50.36
33 Alexandru Mugioiu - Silviu Gheorghe 50.16
34 Iancu Bacalu - Corneliu Feroiu 50.11
35 Marius Agica - Florin Safta 49.38
36 Mihaela Borborici - Dinu Borborici 48.88
37 Mihai Mincu - Sandor Balint 48.70
38 Agnes Bene - Karoly Bene 48.59
39 Marian Radulescu - Laurentiu Dimcica 48.22
40 Sorin Copadineanu - Florin Dobrin 47.99
41 Roxana Liliana Fediuc - Marius Dambean 47.91
42 Adrian Filimon - Stefan Iancu 47.72
43 Mihai Uta - Dan Valimarescu 47.62
44 Dragos Lipici - Florin Avrigeanu 47.16
45 Constantin Grozea - Gheorghe Goada 47.03
46 Liviu Stern - Lior Urman 46.57
47 Adrian Silvasanu - Daniel Gheorghe 46.54
48 Dan Moraru - Marius Moraru 46.47
49 Dumitru Toma - Csaba Babos 45.27
50 Cristian Constantin - Vlad Grigorean 45.08
51 Ciprian Ungureanu - Sebastian Comsa 43.95
52 Constantin Merlusca - Radu George Popescu 43.73
53 Hunor Szasz - Robert Ordog 42.77
54 Gheorghe Curca - Dragos Grigorescu 42.75
55 Daniel Ghiran - Mihai Moraru 40.66
56 Zoltan Magyari - Istvan Vidami 40.42
57 Draganka Georgieva - Stefan Georgiev 40.01
58 Gheorghe Hecht - Emil Leiter 37.76
59 Ileana Sigartau - Valeriu Sigartau 35.24
60 Corina Caracas - Corina Lupulet 34.93

Calendar competitional
Iulie 2020
L M M J V S D
29301 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Ultimele evenimente
13-07-2020
Campionatul Romaniei de echipe online
13-07-2020
Campionat Romanian Challenge
19-07-2020
Tabara de bridge
20-07-2020
CN perechi juniori
31-07-2020
Cupa Retezat

Advertisement

© 2006 Federatia Romana de Bridge