Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Pagini cluburi
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?
Nu aveti un cont? Creeaza cont nou


Rezultate competitii
Competitii 10-13.05.2018 - Cupa Uzlina - Murighiol 2. Open calificari

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 Marina Stegaroiu - Marius Ionita 60.58 -
2 Dan Moraru - Cornel Teodorescu 60.28
3 Bogdan Marina - Ionut Coldea 59.99
4 Dan Vladimir Ignatescu - Mihai Mincu 59.77
5 Liviu Stern - Lior Urman 59.36
6 Geta Mihai - Radu Mihai 58.91
7 Draganka Georgieva - Stefan Georgiev 57.81
8 Madalina Gavriliu - Catalin-Bujor Bontas 57.41
9 Francisc Lascu - Mihai Lucian Parvulescu 56.62
10 Delia Cotescu - Darrian Bogdan Cotescu 56.54
11 Adrian Silvasanu - Liviu Palamariuc 56.07
12 Florin Ghelase - Constantin Dobroiu 55.99
13 Ovidiu Ghigheci - Marius Briciu 55.77
14 Viorel Micescu - Lucian Taciuc 55.75
15 Radu Oprisoni - Anton Negoescu 54.64
16 Florin Safta - Marius Agica 53.76
17 Netsy Sayer - Zahari Zahariev 53.40
18 Alexandru Mugioiu - Radu George Popescu 53.32
19 Istvan Vidami - Zoltan Magyari 53.02
20 Viorica-Mihaela Mladin - Valentin Dumitru 52.84
21 Ovidiu Cernat - Alexandru Feber 52.68
22 Razvan Constantinescu - Adrian Zavloschi 52.25
23 Vladimir Stanescu - Gabriel Neamtu 52.03
24 Calin Stirbu - Gheorghe Serpoi 51.38
25 Iancu Bacalu - Corneliu Feroiu 50.96
26 Bogdan Nutescu - Robert Kristo 50.90
27 Dinu Stancescu - Serban Draghicescu 50.68
28 Alexandra Guja - Dragos Lesan 50.65
29 Radu Gliga - Daniel Savin 50.41
30 Sabin Donciu - Bogdan Agica 50.31
31 Marius Moraru - Daniel Moldovan 50.20
32 Marian Radulescu - Laurentiu Dimcica 50.01
33 Claudiu Ionut Dima - Colea Anghel 49.71
34 Olivier Neve - Zvi Engel 49.05
35 Alex Campian - Daniel Ghiran 49.04
36 Mircea Gabriel Pitulan - Gabriel Matei Ilie 48.61
37 Mihaita Popescu - Cristian Constantin 48.48
38 Catalin Popescu - Robertino Caravia 48.44
39 Dan Dobrota - Svilen Stoychev 48.43
40 Laurentiu Potcovaru - Adrian Potcovaru 48.41
41 Mihaela Balint - Itamar Ginossar 48.26
42 Daniel Ionita - Adrian Ovidiu Conea 48.23
43 Aneta Popescu - Crina Banu 48.15
44 Lavinia Cucu - Constantin Cucu 48.10
45 Andreea Magdalena Boboc - Irina Elena Filimon 47.68
46 Dan Valimarescu - Valeriu Gheorghe 47.51
47 Florin Dumitrascu - Virgil Mazalu 47.09
48 Vasile Grosu - Nicolae Vartosu 46.84
49 Constantin Mindruta - Valeriu Niculescu 46.69
50 Silviu Magureanu - Horatiu Coprean 46.55
51 Smaranda Lupu - Sergiu Lupu 46.33
52 Zoltan-Tamas Rakosfalvy - Victor Marculetiu 46.30
53 Adriana-Simona Dutu - Florin Andrei 46.08
54 Sandor Balint - Tudorel David 46.04
55 Daniel Gheorghe - Alexandru Iacob 46.01
56 Gabriel Mihai - Radu Martin 45.95
57 Radu Macavei - Jean Luis Henlin 45.89
58 Valentin Nicolau - Mihai David 45.73
59 Rodica Guja - Mihai Adrian Grigoriu 45.54
60 Ioana Pagu - Adrian Pagu 45.22
61 Daniela Balita - Mihai Dumitrana 45.11
62 Ovidiu Rosu - Cristian Godeanu 44.89
63 Adrian Filimon - Stefan Iancu 44.84
64 Codrin Marcu - Mircea Sorin Petre 44.10
65 Florin Avrigeanu - Dragos Lipici 43.95
66 Maria Mathe - Adrian Mathe 43.70
67 Ruxandra Corfus - Cristian Brinzoiu 43.15
68 Oltita Sbiera - Daniel Vlad 41.33
69 Corina Lupsan - Octavian Lupsan 40.82
70 Adrian Tecusanu - Eugen Constantin 38.73

Advertisement
Calendar competitional
Decembrie 2019
L M M J V S D
2526272829301
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Ultimele evenimente
01-12-2019
CN echipe divizia A tur
08-12-2019
Cupa Unirii
21-12-2019
Cupa de Iarna Radu Vlad
28-12-2019
Cupa Federatiei

© 2006 Federatia Romana de Bridge