Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Pagini cluburi
Arhiva competitii
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?
Nu aveti un cont? Creeaza cont nou


Rezultate competitii
Competitii
Competitii
11-13.04.2013 - Cupa Bacaului - Bacau ( 6 )
05-06.04.2014 - Memorial Dan Gabrovescu - Braila ( 6 )
27-30.03.2014 - Memorialul Badulescu - Bucuresti ( 6 )
21-23.03.2014 - Trofeul Ceahlaul - Piatra Neamt ( 4 )
14-16.03.2014 - CN perechi - faza semifinala - Bucuresti ( 9 )
14-16.02.2014 - CN echipe divizia A - Bucuresti - clasamente serii ( 2 )
07-09.02.2014 - Memorialele Dinozaurul si Samungi - Bucuresti ( 5 )
25.01.2014 - Cupa Federatiei - Bucuresti ( 1 )
10-12.01.2014 - Turneu Maraton - Sighisoara ( 6 )
17-19.01.2014 - CN de IMP - Bucuresti ( 12 )

20-22.12.2013 - Cupa de Iarna - Bucuresti ( 5 )

14-15.12.2013 CN Echipe Tineret ( 5 )
7-8.12.2013 - Cupa Unirii 2013 Editia a IX-a ( 10 )
23-24.11.2013 - CN individual faza finala - Bucuresti ( 6 )

15-17.11.2013 - Festivalul International de Bridge Brasov - editia a 35-a ( 9 )

09-10.11.2013 - CN perechi mixte finala - Bucuresti ( 4 )

01-03.11.2013 - CN echipe divizia A - tur - Bucuresti ( 2 )

27.10.2013 - Trofeul Hipodrom - Ploiesti ( 1 )

19-20.10.2013-Cupa Harghita-Miercurea Ciuc ( 7 )
12-13.10.2013 - Memorialul Dragomir - Onesti ( 4 )
05-06.10.2013 - CN echipe divizia B - seria 2 - Brasov ( 3 )

05-06.10.2013 - CN echipe divizia B - seria 1 - Bucuresti ( 3 )

27-29.09.2013 - Cupa Olteniei - Olanesti ( 3 )

21.09.2013 - CN echipe - divizia C - zona 4 - Piatra Neamt ( 1 )

21.09.2013 - CN echipe - divizia C - zona 2 - Brasov ( 1 )

21.09.2013 - CN echipe - divizia C - zona 1 - Bucuresti ( 2 )

26.08-06.09.2013 - 28-th Mamaia International Bridge Festival - Mamaia ( 34 )
26-28.07.2013 - Memorialul Teodorescu - Sucevita ( 8 )

13-14.07.2013 - Turneul Chindia - Targoviste ( 4 )

28-30.06.2013 - Cupa Schassburg - Sighisoara ( 5 )

14-16.06.2013 - Memorial Alexandrescu - Iasi ( 8 )

07-09.06.2013 - CN echipe semifinale si finala - Bucuresti ( 3 )

31.05-02.06.2013 - Cupa Politehnica - Cluj Napoca ( 5 )

23-26.05.2013 - Cupa Locomotiva - Bucuresti ( 8 )

18-19.05.2013 - Cupa Brailei - Braila ( 8 )

26-28.04.2013 - Cupa Bacaului - Bacau ( 6 )

19-21.04.2013 - Trofeul Ceahlaul - Piatra Neamt ( 5 )

12-14.04.2013 - Cupa Banatului - Timisoara ( 7 )

06-07.04.2013 - CN perechi faza finala - Bucuresti ( 5 )

29-31.03.2013 - Memorial Badulescu - Bucuresti ( 5 )

22-24.03.2013 - Cupa Baniei - Craiova ( 11 )

16.03.2013 - Cupa Palace - Sinaia ( 1 )

09-10.03.2013 - CN perechi faza semifinala - Bucuresti ( 9 )

22-24.02.2013 - CN echipe divizia A - retur - Bucuresti - clasamente serii ( 2 )

16-17.02.2013 - Placerea jocului - in memoria lui Radu Vlad - Bucuresti ( 3 )

08-10.02.2013 - Memorialele Dinozaurul & Samungi - Bucuresti ( 5 )

25-27.01.2013 - CN perechi IMP - Bucuresti ( 12 )

20.01.2013 - Comemorare Radu Vlad - Bucuresti ( 1 )

12-13.01.2013 - Turneu Maraton - Bucuresti ( 4 )

29.12.2012 - Cupa Federatiei - Bucuresti ( 3 )

21-23.12.2012 - Cupa de Iarna - Bucuresti ( 5 )

08-09.12.2012 - Cupa Unirii - Alba Iulia ( 10 )

30.11-02.12.2012 - CN echipe - divizia A - tur - Bucuresti ( 2 )

24-25.11.2012 - CN perechi mixte - faza finala - Bucuresti ( 4 )

16-18.11.2012 - Festivalul International de Bridge Brasov - editia a 34-a ( 9 )

10-11.11.2012 - CN perechi juniori - Bucuresti ( 4 )

09-11.2012 - Memorial Teodorescu - Manastirea Humor ( 5 )

03-04.11.2012 - CN individual - faza finala - Bucuresti ( 6 )

27.10.2012 - Trofeul Hipodrom - Ploiesti ( 1 )

13-14.10.2012 - CN echipe - divizia B - seria 2 - Brasov ( 3 )
13-14.10.2012 - CN echipe - divizia B - seria 1 - Bucuresti ( 3 )

06-07.10.2012 - Memorialul Dragomir - Onesti ( 6 )

28-30.09.2012 - Cupa Olteniei - Olanesti ( 3 )

22.09.2012 - CN echipe - divizia C - zona4 - Piatra Neamt ( 1 )

22.09.2012 - CN echipe - divizia C - zona 3 - Miercurea Ciuc ( 1 )

22.09.2012 - CN echipe - divizia C - zona 1 - Bucuresti ( 3 )

24-25.08.2012 - CN perechi mixte - calificari - Mamaia ( 3 )

22-23.08.2012 - CN individual calificari - Mamaia ( 3 )

20-31.08.2012 - 27-th Mamaia International Bridge Festival ( 26 )

03-05.08.2012 - CN echipe tineret - Bran ( 5 )

13-15.07.2012 - Turneul Chindia - editia a 5-a - Targoviste ( 5 )

15-17.06.2012 - Memorial Alexandrescu - Iasi ( 9 )

08-10.06.2012 - CN echipe - semifinale si finala ( 3 )

02-03.06.2012 - CN perechi - faza finala ( 5 )

25-27.05.2012 - Cupa Locomotiva - Bucuresti ( 5 )

19-20.05.2012 - Cupa Trei Randunici - Braila ( 8 )

11-13.05.2012 - CN de echipe - divizia A - editia 2011-2012 - Bucuresti - clasamente serii ( 2 )

03-06.05.2012 - Cupa Politehnica - Cluj Napoca ( 5 )

27-29.04.2012 - Cupa Banatului - Timisoara ( 5 )

21-22.04.2012 - Cupa Harghita - Miercurea Ciuc ( 5 )

20-22.04.2011 - Cupa Dacia - Pitesti ( 4 )

06-08.04.2012 - Cupa Bacaului - Bacau ( 7 )

30.03-01.04.2012 - Memorial Badulescu - Bucuresti ( 5 )

23-25.03.2012 - Trofeul Ceahlaul - Piatra Neamt ( 5 )
16-18.03.2012 - Cupa Baniei - Craiova ( 10 )

03-04.03.2012 - CN perechi - faza semifinala - Bucuresti ( 9 )

03-05.02.2012 - Memorialele Dinozaurul & Samungi - Bucuresti ( 5 )

20-22.01.2012 - Campionatul National de perechi IMP - Bucuresti ( 12 )

13-15.01.2012 - Turneu Maraton - Sighisoara ( 8 )

29.12.2011 - Cupa Federatiei - Bucuresti ( 3 )

16-18.12.2011 - Cupa de Iarna - Bucuresti ( 6 )

10-11.12.2011 - CN perechi mixte - faza finala - Bucuresti ( 4 )

03-04.12.2011 - Cupa Unirii - Alba Iulia ( 10 )

18-20.11.2011 - Festivalul International de Bridge Brasov - editia a 33-a ( 10 )

04-06.11.2011 - CN echipe - divizia A - tur - Bucuresti ( 2 )

30.10.2011 - Trofeul Hipodrom - Ploiesti ( 1 )

21-23.10.2011 - Cupa Retezat - editia a 2-a - Hateg ( 5 )

15-16.10.2011 - CN echipe - divizia B - seria 2 - Brasov ( 3 )

15-16.10.2011 - CN echipe - divizia B - seria 1 - Bucuresti ( 3 )

08-09.10.2011 - CN individual - faza finala - Bucuresti ( 6 )

30.09-02.10.2011 - Cupa Olteniei - Olanesti ( 3 )

24.09.2011 - CN echipe - divizia C - zona 4 - Piatra Neamt ( 3 )

24.09.2011 - CN echipe - divizia C - zona 3 - Brasov ( 1 )

24.09.2011 - CN echipe - divizia C - zona 2 - Alba Iulia ( 1 )

24.09.2011 - CN echipe - divizia C - zona 1 - Bucuresti ( 3 )

17.09.2011 - Trofeul Sinaia Forever - Sinaia ( 1 )

27-28.08.2011 - CN perechi feminin - Mamaia ( 3 )

27-28.08.2011 - CN perechi mixte - calificari - Mamaia ( 3 )

25-26.08.2011 - CN individual calificari - Mamaia ( 3 )

22.08-03.09.2011 - 26th Mamaia International Bridge Festival ( 30 )

05-07.08.2011 - CN echipe tineret - Bran ( 5 )

29-31.07.2011 - CN perechi juniori - Bran ( 4 )

08-10.07.2011 - Memorial Barsoianu - Petrosani ( 7 )

25.06.2011 - Cupa Trei Randunici - Braila ( 1 )

10-12.06.2011 - CN echipe - semifinale si finala ( 3 )

03-05.06.2011 - Cupa Dorna - Vatra Dornei ( 1 )

27-29.05.2011 - Cupa Locomotiva - Bucuresti ( 7 )

14-15.05.2011 - CN perechi - faza finala - Bucuresti ( 5 )

05-08.05.2011 - Cupa Politehnica - Cluj Napoca ( 5 )

29.04-01.05.2011 - Memorial Alexandrescu - Iasi ( 9 )

16-17.04.2011 - CN perechi - faza semifinala - Bucuresti ( 9 )

08-10.04.2011 - Cupa Banatului - Timisoara ( 5 )

01-03.04.2011 - Trofeul Ceahlaul - Piatra Neamt ( 5 )

25-27.03.2011 - Memorial Dan Badulescu - Bucuresti ( 6 )
18-20.03.2011 - Cupa Baniei - Craiova ( 10 )
18-20.02.2011 - Campionatul National de echipe - divizia A - editia 2010-2011 - Bucuresti - clasamente serii ( 2 )

12.02.2011 - Cupa Nicu Munteanu - Cluj Napoca ( 3 )

04-06.02.2011 - Memorialele Dinozaurul & Samungi - Bucuresti ( 6 )

21-23.01.2011 - Campionatul National de perechi Butler - Bucuresti ( 12 )

14-16.01.2011 - Turneu Maraton - Sighisoara ( 8 )

29.12.2010 - Cupa Federatiei - Bucuresti ( 1 )

15-19.12.2010 - Cupa de Iarna - Bucuresti ( 8 )

11-12.12.2010 - C.N. perechi mixte - faza finala - Bucuresti ( 4 )
03-05.12.2008 - Cupa Unirii - Alba Iulia ( 10 )

26-28.11.2010 - C.N. echipe - divizia A - tur - seriile 1 si 2 - Bucuresti ( 2 )

18-21.11.2010 - Festivalul de Bridge Brasov - editia a 32-a ( 10 )

06-07.11.2010 - C.N. individual - faza finala - Bucuresti ( 4 )

23-24.10.2010 - C.N. echipe - divizia B - seria 2 - Brasov ( 3 )

23-24.10.2010 - C.N. echipe - divizia B - seria 1 - Bucuresti ( 3 )

16.10.2010 - Trofeul Hipodrom - Ploiesti ( 1 )

09-10.10.2010 - C.N. echipe tineret - Bucuresti ( 1 )

03.10.2010 - C.N. echipe - divizia C - zona 4 - Piatra Neamt ( 1 )

02.10.2010 - C.N echipe - divizia C - zona 3 - Brasov ( 1 )

02.10.2010 - C.N. echipe - divizia C - zona 2 - Alba Iulia ( 1 )

02.10.2010 - C.N. echipe - divizia C - zona 1 - Bucuresti ( 1 )

24-26.09.2010 - Cupa Olteniei - Tismana ( 4 )

18.09.2010 - Trofeul Atomic - Bucuresti ( 1 )

28-29.08.2010 - Cupa Romaniei - faza finala - Mamaia ( 1 )

28-29.08.2010 - C.N. perechi feminin - Mamaia ( 3 )

28-29.08.2010 - C.N. perechi mixte - faza de calificari - Mamaia ( 3 )

26-27.08.2010 - C.N. individual - faza de calificari - Mamaia ( 3 )

23.08-04.09.2010 - 25th Mamaia International Bridge Festival ( 30 )

13-15.08.2010 - Festivalul de Bridge Hermannstadt Sibiu ( 4 )

30.07-01.08.2010 - Cupa Star - editia a 4-a - Slobozia ( 5 )

17-18.07.2010 - Cupa Romaniei - faza preliminara ( 5 )

09-11.07.2010 - C.N. perechi juniori - Bran ( 5 )

14-20.06.2010 - Festivalul International de Bridge Bucovina - Manastirea Humor - editia 1-a ( 7 )

04-06.06.2010 - Memorial Alexandrescu - Iasi ( 9 )

28-30.05.2010 - Cupa Locomotiva - Bucuresti ( 4 )

21-23.05.2010 - C.N. echipe - semifinale si finala - Bucuresti ( 3 )

06-09.05.2010 - Cupa Politehnica - Cluj ( 6 )

01-02.05.2010 - C.N. perechi - faza finala - Bucuresti ( 5 )

17-18.04.2010 - C.N. perechi - faza semifinala - editia 2009 - 2010 - Bucuresti ( 9 )

26-28.03.2010 - Memorial Badulescu - Bucuresti ( 5 )

19-21.03.2010 - Cupa Baniei - Craiova ( 11 )

11-14.03.2010 - Trofeul Ceahlaul - Piatra Neamt ( 6 )

05-07.03.2010 - Cupa Banatului - Timisoara ( 5 )

13.02.2010 - Turneu Solidaritate - Bucuresti ( 3 )

19-21.02.2010 - Campionatul National de echipe - divizia A - editia 2009-2010 - Bucuresti - clasamente serii ( 2 )

29-31.01.2010 - Campionatul National de perechi Butler - Bucuresti ( 12 )

22-24.01.2010 - Memorialele Dinozaurul & Samungi - Bucuresti ( 5 )

15-17.01.2010 - Turneu Maraton - Sighisoara ( 8 )

29.12.2009 - Cupa Federatiei - Bucuresti ( 1 )

16-20.12.2009 - Cupa de Iarna - Bucuresti ( 10 )

12-13.12.2009 - CN Perechi Mixte-finala - Bucuresti ( 4 )

05-06.12.2009 - Cupa Unirii - Alba Iulia ( 10 )

28-29.11.2009 - CN individual faza finala - Bucuresti ( 6 )

19-22.11.2009 - Festivalul International de Bridge Brasov - editia a 31-a - Brasov ( 10 )

30.10-01.11.2009 - CN echipe divizia A-tur - Bucuresti ( 2 )

02-04.10.2009 - Cupa Olteniei - Craiova ( 3 )

23-25.10.2009 - Memorialul Teofil Dragomir - editia a XVII-a - Onesti ( 6 )
17-18.10.2009 - CN echipe divizia B seria 2 - Brasov ( 3 )
17-18.10.2009 - CN echipe divizia B seria 1 - Bucuresti ( 3 )
10.10.2009 - Trofeul Hipodrom - Ploiesti ( 1 )
26-27.09.2009 - CN echipe tineret - Bucuresti ( 1 )
19.09.2009 - CN echipe divizia C - zona 4 - Piatra Neamt ( 1 )
19.09.2009 - CN echipe divizia C - zona 2 - Alba Iulia ( 1 )
19.09.2009 - CN echipe divizia C - zona 1 - Bucuresti ( 1 )
31.08-01.09.2009 - CN perechi feminin - Mamaia ( 3 )
29-30.08.2009 - CN mixt calificari - Mamaia ( 3 )
27-28.08.2009 - CN individual calificari - Mamaia ( 3 )
24.08-05.09.2009 - 24-th Mamaia International Bridge Festival - Mamaia ( 19 )
03-05.07.2009 - Cupa Bucurestiului - Bucuresti ( 2 )
25-26.07.2009 - Cupa Star - Slobozia ( 4 )
31.07-02.08.2009 - Campionatul national de perechi juniori - editia 2009-2010 - Bucuresti ( 6 )
19-21.06.2009 - Memorialul Barsoianu - Petrosani ( 3 )
12-14.06.2009 - Trofeul Atomic - Bucuresti ( 5 )
28-31.05.2009 - Cupa Locomotiva - Bucuresti ( 11 )
15-17.05.2009 - Campionatul national de echipe - semifinale si finala - editia 2008-2009 - Bucuresti ( 3 )
08-10.05.2009 - Memorial Teodorescu - Manastirea Humor ( 6 )
25-26.04.2009 - Campionatul national de perechi - faza finala - editia 2008-2009 - Bucuresti ( 5 )
11-12.04.2009 - Campionatul national de perechi - faza semifinala - Bucuresti - editia 2008-2009- Bucuresti ( 9 )
03-05.04.2009 - Memorialul Alexandrescu - Iasi ( 5 )
27-29.03.2009 - Cupa Banatului - Timisoara ( 2 )
20-22.03.2009 - Cupa Baniei - Craiova ( 10 )
12-15.03.2009 - Trofeul Ceahlaul - Piatra Neamt ( 6 )
06-08.03.2009 - Memorialul Badulescu - Bucuresti ( 5 )
01.03.2009 - Cupa Martisorului - Bucuresti ( 3 )
28.02.2009 - Cupa Nicu Munteanu - Cluj Napoca ( 3 )
20-22.02.2009 - Campionatul National de echipe - divizia A - editia 2008-2009 - Bucuresti - clasamente serii ( 2 )
14-15.02.2009 - Memorialul Dinozaurul - Bucuresti ( 6 )
05-08.02.2009 - Cupa Politehnica - Cluj Napoca ( 7 )
23-25.01.2009 - CN Butler – faza finala - Bucuresti ( 12 )
16-18.01.2009 - Turneu Maraton ( 7 )
10.01.2009 - Cupa Atu - Bucuresti ( 3 )
20-23.11.2008 - Festivalul International de Bridge Brasov - editia a XXX-a - Brasov ( 10 )
09.11.2008 - Trofeul Hipodrom - Ploiesti ( 1 )
01-02.11.2008 - CN echipe - divizia B - seria 2 - Brasov ( 3 )
25-26.10.2008 - CN echipe - divizia B - seria 1 - Bucuresti ( 3 )
10-12.10.2008 - Memorialul Teofil Dragomir - Onesti ( 0 )
26-28.09.2008 - Cupa Olteniei - editaia a 4-a - Gura Vaii ( 0 )
20.09.2008 - CN echipe divizia C - zona 4 - Piatra Neamt ( 0 )
20.09.2008 - CN echipe divizia C - zona 3 - Brasov ( 0 )
20.09.2008 - CN echipe divizia C - zona 2 - Alba Iulia ( 0 )
20.09.2008 - CN echipe divizia C - zona 1 - Bucuresti ( 0 )
30-31.08.2008 - CN perechi mixte - faza de calificari - Mamaia ( 0 )
01-02.09.2008 - Campionatul national individual - faza finala - Mamaia ( 0 )
28-29.08.2008 - Campionatul national individual - faza de calificari - Mamaia ( 0 )
25.08-06.09.2008 - 23-rd Mamaia International Bridge Festival - Mamaia ( 0 )
12-14.09.2008 - CN echipe tineret - editia 1 - Bucuresti ( 0 )
01-03.08.2008 - Campionatul national de perechi juniori - editia 2008-2009 - Bucuresti ( 0 )
03-06.07.2008 - Trofeul Atomic - Bucuresti ( 1 )
27-29.06.2008 - Cupa Star - editia a 2-a - Slobozia ( 7 )
20-22.06.2008 - Memorial Teodorescu - Sucevita ( 7 )
13-15.06.2008 - Cupa Felix - editia 34-a - Baile Felix ( 4 )
04-08.06.2008 - Cupa Locomotiva - Bucuresti ( 14 )
30.05-01.06.2008 - Cupa Chindiei - editia a 3-a - Targoviste ( 8 )
16-18.05.2008 - Campionatul national de echipe - semifinale si finala - editia 2007-2008 - Bucuresti ( 3 )
09-11.05.2008 - Memorial Badulescu - Bucuresti ( 11 )
19-20.04.2008 - Campionatul national de perechi - faza finala - editia 2007-2008 - Bucuresti ( 3 )
11-13.04.2008 - Memorial Alexandrescu - Iasi ( 5 )
04-06.04.2008 - Cupa Banatului - Timisoara ( 5 )
27-30.03.2008 - Trofeul Ceahlaul - editia a XXVIII-a - Piatra Neamt ( 6 )
14-16.03.2008 - Cupa Baniei - Craiova ( 11 )
08-09.03.2008 - Cupa Bacaului - Bacau ( 6 )
01-02.03.2008 - Campionatul national de perechi - faza semifinala - Bucuresti - editia 2007-2008- Bucuresti ( 9 )
22-24.02.2008 - Campionatul national de echipe - divizia A - editia 2007-2008 - Bucuresti - clasamente serii ( 2 )
14-17.02.2008 - Cupa Politehnica - Cluj Napoca ( 4 )
09-10.02.2008 - Memorial Dinozaurul - Bucuresti ( 4 )
25-27.01.2008 - CN Perechi Butler - faza finala - Bucuresti ( 0 )
11-13.01.2008 - Turneu Maraton - Sighisoara ( 0 )
Advertisement
Calendar competitional
Aprilie 2014
L M M J V S D
311 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Ultimele evenimente
30-03-2014
Memorialul Badulescu
06-04-2014
Memorial Gabrovescu
13-04-2014
Cupa Bacaului
25-04-2014
Memorialul Alexandrescu
03-05-2014
CN perechi - faza finala

© 2006 Federatia Romana de Bridge