Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Pagini cluburi
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?
Nu aveti un cont? Creeaza cont nou


Rezultate competitii
Competitii 19-22.11.2009 - Festivalul International de Bridge Brasov - editia a 31-a - Brasov b. Danez divizia A

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 BARDEZI (IGNATESCU DAN VLADIMIR; POPA IONUT; BRINZOIU CRISTIAN; NEGOESCU ANTON) 201 VP - -146 IMP -
2 BLACK LABEL (SPIRIDONESCU RAZVAN; DAVID TUDOREL; DAVID CRISTINA; MORARU DAN; MIHALCICA MIRCEA; CRACIUN ADRIAN) 190 VP - -175 IMP
3 CONTRA (FILIP FLORIN; IONITA MARIUS; GHIGHECI OVIDIU; ROTARU IULIAN) 190 VP - -151 IMP
4 ATLANTIC (ZARA DAN; ELIAN ALEXANDRU; BALINT MIHAELA; DIACONESCU NICOLAE) 189 VP - -156 IMP
5 DON REVIVAL (CIUHU LAURENTIU; FICA DAN; IORDACHE DRAGOS; DONCIU SABIN) 184 VP - -185 IMP
6 AKEBONO (CHEBELEU MIHAI; OJOGA LIVIU; MOISA DANIEL; MITRAN BOGDAN) 181 VP - -173 IMP
7 ALBENA (GEORGIEV STEFAN; GEORGIEVA DRAGANKA; Getov Vasili; Getova SVETLANA ) 180 VP - -178 IMP
8 ALEXANDRU (COLDEA IONUT; BRICIU MARIUS; CERNAT OVIDIU; FEBER ALEXANDRU) 180 VP - -196 IMP
9 IMRE (MORARU MARIUS; GYORKOS IMRE; OPRISONI RADU; BALINT SANDOR) 175 VP - -197 IMP
10 KOSTAS (DOBROIU CONSTANTIN; STANESCU VLADIMIR; VALEANU VLADIMIR; VALEANU NADIA) 171 VP - -181 IMP
11 OCTOPUSSY (BONTAS CATALIN-BUJOR; GAVRILIU MADALINA; BUJENITA DANIEL; SAFTA FLORIN) 164 VP - -195 IMP
12 IKARUS (DIMA CLAUDIU IONUT; GRIGOREAN VLAD; VLASCEANU LIVIU; STEIMBERG RAUL-TEODOR; BACALU IANCU) 147 VP - -247 IMP

Advertisement
Calendar competitional
Septembrie 2017
L M M J V S D
282930311 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Ultimele evenimente
24-09-2017
Pitesti Bridge Open
29-09-2017
Cupa Olteniei
07-10-2017
CN echipe divizia B seria 1
07-10-2017
CN echipe divizia B seria 2
14-10-2017
Cupa Harghita

© 2006 Federatia Romana de Bridge