Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?


Rezultate competitii
Competitii 28-30.05.2010 - Cupa Locomotiva - Bucuresti 1. Open-tur-2

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 MINDRUTA CONSTANTIN - BACALU IANCU 67.03 -
2 ZAVLOSCHI ADRIAN - DUMITRU OVIDIU 59.90
3 VULCAN BOGDAN - NEDELCU MIHNEA 58.98
4 ONEA MONICA - MERLUSCA CONSTANTIN 58.84
5 MIHAI GETA - MIHAI RADU 58.80
6 VALEANU NADIA - DOBROIU CONSTANTIN 58.77
7 STEGAROIU MARINA - RADULESCU MARIAN 57.79
8 GAVRILIU MADALINA - BONTAS BUJOR 57.42
9 MICESCU VIOREL - ATANASOAIE DELIA 57.03
10 GUTES ALEXANDRU - MINCU MIHAI 54.83
11 STAVRACHE MIHAI - LUNGU VERONEL 54.39
12 PETCULESCU ADRIAN - ILIE MUGUREL 54.30
13 AGICA ION - POPESCU GABRIEL 54.15
14 CHEBELEU MIHAI - OJOGA LIVIU 53.46
15 PAVEL JACQUELINE - GEORGESCU HORIA 53.42
16 AGICA MARIUS - AGICA BOGDAN 53.22
17 NEGOESCU ANTON - ANGHEL VIOREL 53.20
18 SERPOI GHEORGHE - STIRBU CALIN 53.04
19 CONSTANTINOAIA CORNELIU - ENESCU DAN 52.33
20 SANDU ION - GUSITA CRISTIAN 51.94
21 GRABOVSCHI ELENA - CUCUIU MIHAI 51.47
22 POPESCU CATALIN - VALEANU VLADIMIR 50.66
23 NICOLAU IOANA - COSTA-FORU CONSTANTIN 50.62
24 SERBAN BOGDAN - MARDARI NICOLAE 49.88
25 FOTA DAN - MUGIOIU ALEXANDRU 49.50
26 MARCULETIU MARINA - TUNSANU DANIELA 49.41
27 TEODORECI DRAGOS - TUNSANU RADU 49.03
28 IONITA MARIUS - FICA DAN 48.37
29 BALINT MIHAELA - LAZAR CATALIN 48.31
30 NISTOR RADU - DONCIU SABIN 48.26
31 COPADINEANU SORIN - MEMET ERDIN 47.55
32 IGNATESCU DAN - POPA IONUT 47.44
33 POTCOVARU LAURENTIU - POTCOVARU ADRIAN 47.32
34 MIRCESCU GHEORGHE - LEPADAT SORIN 47.11
35 OSTAFE ION - BRUSTUREANU BOGDAN 45.77
36 ANDRIES MIHAI - MAZALU VIRGIL 44.41
37 VARTANOVICI NICOLAE - STANESCU VLADIMIR 44.13
38 LUPSAN CORINA - LUPSAN OCTAVIAN 43.30
39 GRADINARIU RADU - ROMETI FLORIN 43.27
40 GAVRILA CRISTINA - UNGUREANU DAN 42.44
41 DAVID CRISTINA - PARVULESCU LUCIAN 41.35
42 FICA MANUELA - GODEANU CRISTIAN 39.34
43 IORDACHE DRAGOS - COTESCU DARRIAN 38.76
44 DAVID TUDOREL - SAFTA FLORIN 36.85
45 MOSCOVICI FABIAN - SEREA GABRIEL 36.72
46 CONEA ADRIAN - MORARU CRISTIAN 35.62

Calendar competitional
Martie 2021
L M M J V S D
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Ultimele evenimente
08-03-2021
C.N. Online de echipe Divizia B Ediţia I 2020-2021
08-03-2021
C.N. Online de echipe Divizia A Ediţia I 2020-2021

Advertisement

© 2006 Federatia Romana de Bridge