Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Pagini cluburi
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?


Rezultate competitii
Competitii 28-29.08.2010 - C.N. perechi mixte - faza de calificari - Mamaia 2. Sesiunea-2

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 DARIE SIMONA - DARIE COSTACHE 65.45 -
2 GEORGIEVA DRAGANKA - GEORGIEV STEFAN 59.06
3 STEGAROIU MARINA - IONITA MARIUS 57.04
4 MIHAI GETA - MIHAI RADU 56.98
5 PAVEL JACQUELINE - COLDEA IONUT 56.86
6 GAVRILA CRISTINA - UNGUREANU DAN 56.30
7 SIRGHI DIANA - NEDELCU MIHNEA 56.04
8 BOBOC ANDREEA - ROSU OVIDIU 54.99
9 BALINT MIHAELA - SERPOI GHEORGHE 54.71
10 BORDAN AURELIA - BORDAN MARCEL 54.47
11 GRABOVSCHI ELENA - BUJENITA DANIEL 54.38
12 FILIMON IRINA - FILIMON ADRIAN 53.70
13 CAZAN CORINA - MINCU MIHAI 53.51
14 OPRISAN LAVINIA - IOVESCU SILVIU 53.49
15 FICA MANUELA - FILIP FLORINEL 53.47
16 PETRESCU MELANIA - DINESCU GABRIEL 53.40
17 SBIERA OLTITA - VLAD DANIEL 53.18
18 BUTEICA AMELIA - PETRE MIRCEA 52.90
19 MEYER JOYCE - NEACSU BOGDAN 52.41
20 NICOLAU IOANA - COSTAFORU CONSTANTIN 52.24
21 RUSCHEVA MILENA - IVANOV VALENTIN 51.91
22 GRADINARU IRINA - POTCOVARU ADRIAN 51.52
23 MOTEA LAVINIA - GHELASE FLORIN 51.43
24 ONEA MONICA - DIACONESCU NICOLAE 51.30
25 VALEANU NADIA - DOBROIU CONSTANTIN 51.10
26 DAVID CRISTINA - DAVID TUDOREL 51.05
27 HUSSLAGE TITIANA - GROENVELD WILLEM 51.00
28 IORDACHE ANDREEA - DONCIU SABIN 50.98
29 MARCULETIU MARINA - ANDRIES MIHAI 50.20
30 PARASCHIV ELENA - NUTESCU BOGDAN 49.89
31 URSU CAMELIA - VISAN LAURENTIU 49.45
32 POPESCU DANIELA - POPESCU CRISTIAN 49.44
33 GAVRILIU MADALINA - BONTAS BUJOR 49.31
34 ANGHELEA LUMINITA - ANGHELEA NICOLAE 49.11
35 RADU ANDRADA - RADU ALIN 48.29
36 CORFUS RUXANDRA - TEODORECI DRAGOS 47.12
37 DOBRESCU SARMIZA - CATONE DAN 46.94
38 SEBE MARIANA - SEBE IOAN 46.82
39 MLADIN VIORICA - PARVULESCU LUCIAN 46.82
40 LUPSAN CORINA - LUPSAN OCTAVIAN 45.67
41 POPESCU ANETA - SUPIALA CALIN 45.06
42 CRISTEA VERONICA - DOBRIN FLORIN 44.59
43 ATANASOAIE DELIA - MICESCU VIOREL 44.56
44 ARBUNE DALILA - ZACRETCHI SERGIU 42.05
45 TUNSANU DANIELA - TUNSANU RADU 41.43
46 SAFTA ALEXANDRA - DIMA CLAUDIU 38.66
47 GARNEATA MONICA - GARNEATA CATALIN 37.99
48 DUTU ADRIANA - DUTU OCTAVIAN 36.69
49 LUPU MONICA - MUGIOIU ALEXANDRU 34.93
50 HADANGY MARIA EVA - HADNAGY STEFAN ANDREI 0.00

Calendar competitional
Octombrie 2020
L M M J V S D
2829301 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Ultimele evenimente
23-10-2020
Concurs Online Iasi
24-10-2020
Concurs Online Alba Iulia
24-10-2020
CN echipe divizia B seria 3
24-10-2020
CN echipe divizia B seria 1
24-10-2020
CN echipe divizia B seria 2

Advertisement

© 2006 Federatia Romana de Bridge