Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Pagini cluburi
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?


Rezultate competitii
Competitii 28-29.08.2010 - C.N. perechi mixte - faza de calificari - Mamaia 3. Clasament-cumulat

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 DARIE SIMONA - DARIE COSTACHE 58.95 -
2 STEGAROIU MARINA - IONITA MARIUS 58.76
3 POPESCU DANIELA - POPESCU CRISTIAN 57.31
4 GEORGIEVA DRAGANKA - GEORGIEV STEFAN 57.29
5 BALINT MIHAELA - SERPOI GHEORGHE 57.29
6 PAVEL JACQUELINE - COLDEA IONUT 57.00
7 MIHAI GETA - MIHAI RADU 56.33
8 SBIERA OLTITA - VLAD DANIEL 55.31
9 BUTEICA AMELIA - PETRE MIRCEA 54.88
10 SIRGHI DIANA - NEDELCU MIHNEA 54.72
11 HUSSLAGE TITIANA - GROENVELD WILLEM 54.66
12 BOBOC ANDREEA - ROSU OVIDIU 54.34
13 GAVRILA CRISTINA - UNGUREANU DAN 52.96
14 MEYER JOYCE - NEACSU BOGDAN 52.49
15 VALEANU NADIA - DOBROIU CONSTANTIN 52.40
16 DOBRESCU SARMIZA - CATONE DAN 52.30
17 CORFUS RUXANDRA - TEODORECI DRAGOS 52.00
18 PARASCHIV ELENA - NUTESCU BOGDAN 51.34
19 NICOLAU IOANA - COSTAFORU CONSTANTIN 51.25
20 DAVID CRISTINA - DAVID TUDOREL 50.83
21 OPRISAN LAVINIA - IOVESCU SILVIU 50.76
22 ONEA MONICA - DIACONESCU NICOLAE 50.75
23 FICA MANUELA - FILIP FLORINEL 49.94
24 ATANASOAIE DELIA - MICESCU VIOREL 49.85
25 POPESCU ANETA - SUPIALA CALIN 49.69
26 RUSCHEVA MILENA - IVANOV VALENTIN 49.67
27 SEBE MARIANA - SEBE IOAN 49.28
28 GRADINARU IRINA - POTCOVARU ADRIAN 49.14
29 BORDAN AURELIA - BORDAN MARCEL 49.07
30 GAVRILIU MADALINA - BONTAS BUJOR 48.99
31 FILIMON IRINA - FILIMON ADRIAN 48.83
32 GRABOVSCHI ELENA - BUJENITA DANIEL 48.80
33 CAZAN CORINA - MINCU MIHAI 48.51
34 PETRESCU MELANIA - DINESCU GABRIEL 48.49
35 URSU CAMELIA - VISAN LAURENTIU 48.33
36 DUTU ADRIANA - DUTU OCTAVIAN 47.54
37 TUNSANU DANIELA - TUNSANU RADU 47.25
38 ANGHELEA LUMINITA - ANGHELEA NICOLAE 47.09
39 IORDACHE ANDREEA - DONCIU SABIN 46.86
40 MARCULETIU MARINA - ANDRIES MIHAI 46.58
41 RADU ANDRADA - RADU ALIN 46.32
42 CRISTEA VERONICA - DOBRIN FLORIN 45.78
43 LUPU MONICA - MUGIOIU ALEXANDRU 44.97
44 MOTEA LAVINIA - GHELASE FLORIN 44.75
45 MLADIN VIORICA - PARVULESCU LUCIAN 43.53
46 GARNEATA MONICA - GARNEATA CATALIN 41.83
47 LUPSAN CORINA - LUPSAN OCTAVIAN 41.40
48 ARBUNE DALILA - ZACRETCHI SERGIU 41.09
49 SAFTA ALEXANDRA - DIMA CLAUDIU 40.69
50 HADANGY MARIA EVA - HADNAGY STEFAN ANDREI 18.56

Calendar competitional
Octombrie 2020
L M M J V S D
2829301 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Ultimele evenimente
30-10-2020
Concurs Online Iasi
31-10-2020
Concurs Online Alba Iulia
31-10-2020
CN perechi faza finala 2019-2020
01-11-2020
Concurs Online Constanta
02-11-2020
Concurs Online Brasov

Advertisement

© 2006 Federatia Romana de Bridge