Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Pagini cluburi
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?
Nu aveti un cont? Creeaza cont nou


Rezultate competitii
Competitii 21-23.01.2011 - Campionatul National de perechi Butler - Bucuresti b. Sferturi-de-finala-sesiunea-2

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 AGICA B - IANCU ST 239 VP - 65 IMP -
2 URSU C - SZAKACS 229 VP - 49 IMP
3 POTCOVARU - POTCOVARU 228 VP - 63 IMP
4 DOBRESCU R - SAFTA 222 VP - 50 IMP
5 MLADIN - GHEORGHE V 218 VP - 40 IMP
6 CONEA - MORARU C 215 VP - 49 IMP
7 UNGUREANU - RUSU 209 VP - 43 IMP
8 LESAN - IOVESCU 208 VP - 40 IMP
9 SPIRIDONESCU - BALINT S 204 VP - 31 IMP
10 BUJENITA - VIDAMI 203 VP - 27 IMP
11 GRADINARIU - ROMETI 202 VP - 22 IMP
12 ILIE - PETCULESCU 201 VP - 28 IMP
13 ENESCU - SZABO 200 VP - 22 IMP
14 VULCAN - NISTOR 199 VP - 19 IMP
15 DIMA - SORESCU 196 VP - 33 IMP
16 FICA D - CIUHU 196 VP - 16 IMP
17 MORARU D - MORARU M 193 VP - 13 IMP
18 LAZAR - PARVULESCU 193 VP - 13 IMP
19 CATONE - MARGULESCU 191 VP - 11 IMP
20 BALINT M - DIACONESCU 187 VP - 8 IMP
21 NEAMTU - FERENTIU 187 VP - 7 IMP
22 RAITA  - IOAN 186 VP - 7 IMP
23 MARCULETIU V - LUNGU 186 VP - 6 IMP
24 OJOGA - CHEBELEU 184 VP - 8 IMP
25 LASCU - POPA D 183 VP - 6 IMP
26 VALEANU V - POPESCU CAT 182 VP - 8 IMP
27 DAVID - DAVID 182 VP - 4 IMP
28 MUGIOIU - POSEA 182 VP - 2 IMP
29 STAN - CIOBANU A 181 VP - 1 IMP
30 SILVASANU - PITULAN 180 VP - 4 IMP
31 IORDACHE - IORDACHE 180 VP - 3 IMP
32 SUDITU - IACOB A 179 VP - 0 IMP
33 CHIRU - CHISER 179 VP - 0 IMP
34 GODEANU - DIMCICA 177 VP - -2 IMP
35 MIRCESCU - LEPADAT 177 VP - -3 IMP
36 CERNAT - FEBER 175 VP - -4 IMP
37 MARCULETIU M - NICOLAU I 175 VP - -5 IMP
38 LUPULESCU - GRIGORIU 174 VP - -3 IMP
39 STAVRACHE M - KOVACS Z 174 VP - -6 IMP
40 VISAN - URSU C 174 VP - -6 IMP
41 IGNATESCU - POPA I 171 VP - -2 IMP
42 CAPRARU - LUNG 171 VP - -9 IMP
43 DIDEA - TABLET 169 VP - -5 IMP
44 STANESCU V - BALUNA 168 VP - -10 IMP
45 GEORGESCU D - ISCRULESCU 168 VP - -17 IMP
46 TEODORESCU - ISTRATE 166 VP - -14 IMP
47 CIOBANU C - MARTIN 163 VP - -12 IMP
48 GRIGOREAN - VLASCEANU 163 VP - -14 IMP
49 SANDU - GISITA 163 VP - -14 IMP
50 NEGOESCU - BRINZOIU 163 VP - -16 IMP
51 CORFUS - TUNSANU 163 VP - -22 IMP
52 GAVRILIU - BONTAS 160 VP - -20 IMP
53 OSTAFE - FOTA 159 VP - -19 IMP
54 HOROBET - SOUCALIUC 157 VP - -23 IMP
55 POPESCU RG - COTESCU 155 VP - -21 IMP
56 RADULESCU - GHEORGHITA 153 VP - -27 IMP
57 DARIE - DARIE 151 VP - -24 IMP
58 LUPSAN - LUPSAN 149 VP - -31 IMP
59 VALEANU N - DOBROIU 148 VP - 75 IMP
60 GHEORGHE R - GEORGESCU H 148 VP - -32 IMP
61 ZAVLOSCHI - DUMITRU 146 VP - -34 IMP
62 DUTU - DUTU 144 VP - -35 IMP
63 MAZALU - ANDRIES 144 VP - -37 IMP
64 ATANASOAIE - NEDELCU 142 VP - -38 IMP
65 FICA M - MERLUSCA 140 VP - -35 IMP
66 STEFANESCU D - MARIS 139 VP - -40 IMP
67 DUMITRASCU - MARCU 122 VP - -58 IMP

Advertisement
Calendar competitional
Iunie 2019
L M M J V S D
27282930311 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Ultimele evenimente
02-06-2019
CN perechi faza semifinala
09-06-2019
CN perechi faza finala
16-06-2019
Cupa Locomotiva

© 2006 Federatia Romana de Bridge