Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Pagini cluburi
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?
Nu aveti un cont? Creeaza cont nou


Rezultate competitii
Competitii 22.08-03.09.2011 - 26th Mamaia International Bridge Festival b. Board_a_Match_calificari_sesiunea_1

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 COLDEA (MARINA; COLDEA; STEGAROIU; IONITA) 34 -
2 HESA (MANDRUTA; STOICA V; NICULESCU; DINESCU) 32
3 BULANU (GODEANU; REODORESCU; RADULESCU; ISTRATE) 32
4 HABARNAM (BACALU; DIMCICA; MICESCU; TACIUC) 31.8
5 ELENA (DUMITRASCIUC; ADRIAN; COPADINEANU; DOBRIN) 30
6 CERNATO (CERNAT; FEBER; NEGOESCU; BRANZOIU) 29
7 RADU (NEAGU; ANDREI; DARIE; DARIE) 29
8 VOLCANO (STANESCU; BALUNA; VULCAN; UNGUREANU) 25
9 ITSORP (MIHAI; MIHAI; ZAVLOSCHI; OSTAFE) 25
10 OLIVER (BUJENITA; SAFTA; WEBER; DONOSE) 23
11 NIKI (PARVULESCU; DIACONESCU N; FOTA; BRUSTUREANU) 23
12 GUERILLA (DIACONESCU A; SZAKACS; MIRCESCU; STOICA GH) 22
13 DARIA (FEDIUC; FEDIUC; MLOADIN; DUMITRU V) 22
14 BEL RO (POPA; NELISSEN; MUNTEANU O; RADU) 22
15 BIG BEN (TEODORECI; GRIGORESCU; BUZA; UTA MAT) 21
16 ALBENA (GEORGIEV; GEORGIEVA; ANGELOVA; ANGELOV) 19.2
17 TZAKAPAKA (MARINACHE; GHITULESCU; BAITY; TUDOSE) 19
18 ZOLI (GERGELY; PAVELESCU; ROMETI; UTA MIH) 16
19 OCTOPUSSY (BONTAS; GAVRILIU; AGACHE; DOBROTA) 14
20 SIAB (TISLER; FLOCA; TANASE; VASILE) 11

Advertisement
Calendar competitional
Septembrie 2019
L M M J V S D
2627282930311
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Ultimele evenimente
14-09-2019
CN echipe divizia C zona 4
14-09-2019
CN echipe divizia C zona 3
14-09-2019
CN echipe divizia C zona 1
15-09-2019
CN echipe divizia C zona 2
27-09-2019
Cupa Olteniei
04-10-2019
Cupa Retezat

© 2006 Federatia Romana de Bridge