Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Pagini cluburi
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?
Nu aveti un cont? Creeaza cont nou


Rezultate competitii
Competitii 19-20.05.2012 - Cupa Trei Randunici - Braila 1. Tur 1

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 Viorica-Mihaela Mladin - Valentin Dumitru 64.876 -
2 Adrian Zavloschi - Romeo Olteanu 60.221
3 Paul-Cristian Popescu - Victor Marculetiu 60.152
4 Stefan Tarpan - Dragos Leuciuc 59.612
5 Liviu Serban - Cristian Dobre 58.682
6 Marina Stegaroiu - Marius Ionita 58.066
7 Eugen Pintilie - Valentin Nicolau 57.839
8 Dragos Radu Tarpan - Ovidiu Dorian 56.027
9 Bogdan Nutescu - Adrian Filimon 55.953
10 Vasile Grosu - Mircea Sorin Petre 55.908
11 Oana Profira Cherciu - Cristian Brinzoiu 55.013
12 Adrian Fratila - Mircea-Dan Antinie 54.712
13 Cristian Gusita - Dragos Teodoreci 54.328
14 Cristina David - Tudorel David 53.875
15 Matei Valeanu - Vladimir Valeanu 53.585
16 Stefan Iancu - Catalin Lazar 53.510
17 Virgil Mazalu - Daniel Bujenita 53.318
18 Dan Martinescu - Gigi Porumb 53.286
19 Geta Mihai - Radu Mihai 53.241
20 Liviu Palamariuc - Adrian Silvasanu 52.169
21 Andreea Magdalena Boboc - Ovidiu Rosu 51.298
22 Adrian Alexandru Costin - Adrian Ovidiu Conea 51.142
23 Madalina Gavriliu - Catalin-Bujor Bontas 51.057
24 Corina Lupsan - Octavian Lupsan 50.009
25 Dragos Lesan - Marius-Octavian Georgescu 49.819
26 Delia Atanasoaie - Darrian Bogdan Cotescu 48.286
27 Gabriel Dorin Serea - Octavian Petrea 48.275
28 Victor Boncu - Vasile Donosa 48.018
29 Tiberiu Agache - Dan Dobrota 47.518
30 Dan Georgescu - Mitica Popescu 46.536
31 Liviu Mesesan - Daniel Gheorghe 45.727
32 Ovidiu Agache - Ovidiu Solomon 44.730
33 Nadia Valeanu - Constantin Dobroiu 43.682
34 Ovidiu Cernat - Anton Negoescu 42.817
35 Dan Vladimir Ignatescu - Mihnea Nedelcu 42.771
36 Sergiu-Nicolae Romascu - Radu George Popescu 41.953
37 Eugen Oprea - Grini Dodenciu 40.512
38 Danut Boboc - Danut Croitoriu 39.895
39 Ioan Adam - Ticu Polojan 39.676
40 Mihai Beciu - Constantin Stroe 38.466
41 Dorin Iorgu - Marius Chivu 38.303
42 Marian Oancea - Danielescu 37.249
43 Virgil Cluci - Valentin Grosu 36.202

Advertisement
Calendar competitional
Iunie 2019
L M M J V S D
27282930311 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Ultimele evenimente
09-06-2019
CN perechi faza finala
16-06-2019
Cupa Locomotiva

© 2006 Federatia Romana de Bridge