Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Pagini cluburi
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?
Nu aveti un cont? Creeaza cont nou


Rezultate competitii
Competitii 20-31.08.2012 - 27-th Mamaia International Bridge Festival b. Patton-sesiunea-2

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 BIBANU (LESAN DRAGOS; SAFTA FLORIN; DUMITRU VALENTIN; MLADIN VIORICA) 68 VP -
2 OCTOPUSSY (BONTAS BUJOR; GAVRILIU MADALINA; GERGELY ZOLTAN; GODEANU C.) 63 VP
3 STAVROPOULOS (STAVRACHE MIHAI; STAVRACHE ROULUS; STANESCU V; BALUNA M) 63 VP
4 STAN SI BRAN (NISTOR RADU; IONITA MARIUS; MARINA BOGDAN ; STEGAROIU MARINA) 61 VP
5 COSMO (GEORGESCU HORIA; GHEORGHE RAZVAN; VOINESCU DAN; NEGOESCU ANTON) 55 VP
6 LUPII GALBENI (MIHAI GETA; MIHAI RADU; MICESCU VIOREL; TACIUC LUCIAN) 55 VP
7 TERMINATORII (TEODORECI DRAGOS; OSTAFE ION; BUZA ADRIAN; UTA MATEI) 52 VP
8 TOMIS FF (BACALU IANCU; MANDRUTA CONSTANTIN; COPADINEANU SORIN; DIMCICA L) 50 VP
9 ROSU SI NEGRU (ROSU OVIDIU; PAVELESCU GHEORGHE; DUMITRASCIUC G; WEBER W) 50 VP
10 DASS (DARIE SIMONA; DARIE COSTACHE; ZAVLOSCHI ADRIAN; ADRIAN ORESTE) 50 VP
11 ALBENA (GEORGIEV S; GEORGIEVA DRAGANKA; GETOV VASILI; HARALANOV VELISLAV) 48 VP
12 CAPRA CU 3 IEZI (DIACONESCU NICOLAE; PARVULESCU L; BUJENITA D; COSTAFORU C) 48 VP
13 VESNA (DANILOVIC V; BOGDANOVIC N; KOCIC Z; IGNATESCU VLADIMIR; BRANZOIU C) 45 VP
14 MASTER OF DISASTER (TECUSANU ADRIAN; AVRIGEANU F; BOSNEAG M; IONESCU S) 43 VP
15 SHARKS (NICULESCU VALERIU; PRIPISI IONUT; VASILIEV ADRIAN; MEMET ERDIN) 42 VP
16 COLORADO (ENACHESCU CRISTIAN; SOLEA ION; LUPSAN CORINA; LUPSAN OCTAVIAN) 41 VP
17 F 1 (VALEANU VLADIMIR; VALEANU NADIA; ANDREI FLORIN; MATHE ADRIAN) 39 VP
18 ECHIPA UNU (STOICA GHEORGHE; TANASE ROMANA; VASILE DANIEL; VREJOIU FLORIN) 37 VP
19 3 PLUS 1 (CUCU C ; OPRISAN LAVINIA; CONSTANTINESCU RAZVAN; BUSUIOC D) 29 VP
20 URSII (URSU CRISTINEL; URSU CAMELIA; GRABOVSCHI ELENA; SZAKACS IOAN) 25 VP

Advertisement
Calendar competitional
Iunie 2019
L M M J V S D
27282930311 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Ultimele evenimente
02-06-2019
CN perechi faza semifinala
09-06-2019
CN perechi faza finala
16-06-2019
Cupa Locomotiva

© 2006 Federatia Romana de Bridge