Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Pagini cluburi
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?
Nu aveti un cont? Creeaza cont nou


Rezultate competitii
Competitii 18-19.05.2013 - Cupa Brailei - Braila 1. Sesiunea_1

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 Geta Mihai - Radu Mihai 64.021 -
2 Dan-Ion Fota - Ion Ostafe 63.824
3 Valeriu Gheorghe - Dragos Lesan 60.386
4 Sabin Donciu - Adrian Filimon 60.146
5 Florin Filip - Florin Safta 59.818
6 Marina Stegaroiu - Marius Ionita 58.948
7 Vasile Grosu - Mircea Sorin Petre 58.219
8 Cristian Dobre - Liviu Serban 58.188
9 Mihai Adrian Grigoriu - Bogdan Agica 56.083
10 Mihaela Balint - Laurentiu Ciuhu 55.667
11 Daniel Bujenita - Istvan Vidami 54.885
12 Octavian Petrea - George-Marian Schiotis 54.469
13 Dardu-Daniel Mihai - Adrian Alexandru Costin 53.636
14 Constantin Cucu - Gheorghe Serpoi 53.161
15 Bogdan Nutescu - Sandu Solomon 53.083
16 Ovidiu Cernat - Dan Vladimir Ignatescu 53.068
17 Delia Atanasoaie - Darrian Bogdan Cotescu 52.464
18 Andreea Iacob - Alexandru Iacob 52.016
19 Ovidiu Agache - Daniel Gheorghe 51.915
20 Marius Agica - Stefan Iancu 51.625
21 Bogdan Marina - Ovidiu Rosu 51.517
22 Mihai Bosneag - Sorin Septimiu Ionescu 51.083
23 Radu George Popescu - Sergiu-Nicolae Romascu 50.896
24 Florin Dumitrascu - Codrin Marcu 50.276
25 Mihai Beciu - Constantin Stroe 50.219
26 Mihai Chebeleu - Liviu Ojoga 48.917
27 Madalina Gavriliu - Catalin-Bujor Bontas 47.823
28 Mihai Lucian Parvulescu - Vlad Rusu 47.75
29 Victor Boncu - Vasile Donosa 47.614
30 Florin Avrigeanu - Dragos Lipici 47.51
31 Danut Boboc - Antonio Dima 47.255
32 Ioan Bob - Mihail Pulpea 45.797
33 Iancu Bacalu - Constantin Mindruta 45.766
34 Mircea-Dan Antinie - Adrian Fratila 45.583
35 Dragos Radu Tarpan - Ticu Polojan 43.224
36 Dan Dobrota - Victor Solomon 42.455
37 Ana Lavinia Cucu - Mihnea Nedelcu 42.227
38 Corina Lupsan - Octavian Lupsan 40.427
39 Eugen Oprea - Gigi Porumb 39.521
40 Cornelia Ciobanu - Laszlo Szabo 38.995
41 Marina Lungoci - Laurentiu Danielescu 35.068
42 Adrian Ovidiu Conea - Dan Georgescu 33.891
43 Laurentiu Ghidarcea - Marian Gurgau 31.949

Advertisement
Calendar competitional
August 2018
L M M J V S D
30311 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Ultimele evenimente
02-08-2018
CN perechi tineret
12-08-2018
Cupa Hurezi
27-08-2018
33rd Mamaia International Bridge Festival
30-08-2018
CN individual calificari
01-09-2018
CN perechi mixte calificari

© 2006 Federatia Romana de Bridge