Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Pagini cluburi
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?
Nu aveti un cont? Creeaza cont nou


Rezultate competitii
Competitii 17-19.01.2014 - CN de IMP - Bucuresti c. Sferturi_cumulat

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 Nicolae Vartanovici - Emil Dogaru 89.45 -
2 Radu George Popescu - Constantin Merlusca 73.19
3 Florin Safta - Catalin Lazar 68.82
4 Laurentiu Ciuhu - Viorel Micescu 62.07
5 Mihaela Balint - Mircea Petrescu 59.53
6 Cristina David - Tudorel David 57.00
7 Simona-Felicia Darie - Costache Darie 50.56
8 Alexandra Guja - Monica-Paula Onea 46.24
9 Radu Gradinariu - Florin Rometi 38.19
10 Mihnea Nedelcu - Bogdan Brustureanu 35.45
11 Mihai Mincu - Cristian Capraru 35.16
12 Florin Dumitrascu - Codrin Marcu 31.05
13 Cornel Teodorescu - Marius Briciu 25.42
14 Catalin Popescu - Constantin Dobroiu 22.82
15 Barbu Laur Lupulescu - Bogdan Agica 21.86
16 Adrian Zavloschi - Ovidiu Dumitru 16.57
17 Dan Georgescu - Danut Croitoriu 12.88
18 Mihai Adrian Grigoriu - Constantin Moraru 11.59
19 Raluca Dobrescu - Tudor Fica 11.58
20 Stefan Horobet - Adrian Soucaliuc 11.40
21 Adrian Ovidiu Conea - Nicolae Mardari 9.24
22 Mihai Chebeleu - Liviu Ojoga 8.85
23 Marina Marculetiu - Mihai-Radu Cucuiu 7.96
24 Liviu Palamariuc - Francisc Lascu 7.13
25 Marina Stegaroiu - Dan Moraru 6.20
26 Nicolae Diaconescu - Mihai Lucian Parvulescu 5.70
27 Dan Ungureanu - Vladimir Stanescu 4.53
28 Alexandru Mugioiu - Veronel Lungu 4.21
29 Daniel Bujenita - Istvan Vidami 2.53
30 Liliana-Daniela Popescu - Paul-Cristian Popescu 1.27
31 Sergiu-Nicolae Romascu - Sabin Donciu -2.00
32 Constantin Costa-Foru - Cristian Fulga -2.00
33 Vlad Posea - Vlad Rusu -2.27
34 Madalina Gavriliu - Catalin-Bujor Bontas -5.58
35 Cristian Brinzoiu - Anton Negoescu -5.75
36 Cristina Livia Iancu - Mircea Mihalcica -6.39
37 Ioana Nicolau - Mihai Andries -8.12
38 Victor Marculetiu - Mihai Margulescu -12.50
39 Dragos Lesan - Radu Nistor -16.59
40 Lavinia Cucu - Ion Ostafe -21.37
41 Adriana-Simona Dutu - Dan-Catalin Enescu -21.67
42 Camelia Ursu - Cristinel Ursu -23.08
43 Madalina Calita - Vlad Grigorean -23.42
44 Dan Valimarescu - Marian Radulescu -24.49
45 Jacqueline Pavel - Horia Georgescu -24.50
46 Constantin Cucu - Cristian Sorescu -25.99
47 Iancu Bacalu - Constantin Mindruta -30.31
48 Jeni Mohora - Gabriel-Marius Rosca -31.79
49 Viorica-Mihaela Mladin - Valentin Dumitru -36.22
50 Claudiu Ionut Dima - Cristian Constantin -37.88
51 Danut Suditu - Alexandru Iacob -39.16
52 Corina Lupsan - Octavian Lupsan -40.77
53 Delia Atanasoaie - Darrian Bogdan Cotescu -41.87
54 Ilie Grusea - Alexandru Braia -46.60
55 Ticu Polojan - Radu Marcovici -52.59
56 Cristian Gusita - Cosmin Ivan -63.36
57 Alexandru Stan - Eduard Ciobanu -88.62

Advertisement
Calendar competitional
Iunie 2019
L M M J V S D
27282930311 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Ultimele evenimente
02-06-2019
CN perechi faza semifinala
09-06-2019
CN perechi faza finala
16-06-2019
Cupa Locomotiva

© 2006 Federatia Romana de Bridge