Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Pagini cluburi
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?
Nu aveti un cont? Creeaza cont nou


Rezultate competitii
Competitii 29-30.08.2015 - CN perechi mixte calificari - Mamaia a. Sesiunea_1

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 Marina Stegaroiu - Marius Ionita 74,13 -
2 Daniela Mincu - Mihai Mincu 62,72
3 Corina Lupsan - Octavian Lupsan 59,35
4 Alexandra Guja - Florin Safta 59,00
5 Liliana-Daniela Popescu - Paul-Cristian Popescu 58,56
6 Ioana Nicolau - Constantin Costa-Foru 58,52
7 Geta Mihai - Radu Mihai 57,94
8 Roxana Liliana Fediuc - Ovidiu Chitovanu 56,96
9 Ruxandra Corfus - Florin Ghelase 56,83
10 Nadia Valeanu - Matei Valeanu 55,63
11 Simona-Felicia Darie - Costache Darie 55,36
12 Ileana Sigartau - Valeriu Sigartau 54,66
13 Silvia-Diana Sirghi - Constantin Dobroiu 54,34
14 Jacqueline Pavel - Anton Negoescu 54,14
15 Marina Marculetiu - Victor Marculetiu 53,95
16 Mihaela Mateescu - Adrian Mateescu 53,87
17 Camelia Ursu - Laurentiu Visan 53,45
18 Irina Elena Filimon - Florin Andrei 53,10
19 Cristina David - Vladimir Valeanu 52,48
20 Mihaela Borborici - Dinu Borborici 51,69
21 Anca Fulga - Valeriu Gheorghe 51,57
22 Cristina Livia Iancu - Andrei Piroi 51,55
23 Carmen Cristina Ungureanu - Dan Ungureanu 51,47
24 Ioana Ciura - Alexandru Ciura 51,11
25 Luminita Anghelea - Nicolae Anghelea 49,71
26 Oana Profira Cherciu - Marius Fediuc 48,12
27 Viorica-Mihaela Mladin - Valentin Dumitru 47,29
28 Rodica Guja - Mihai Adrian Grigoriu 46,53
29 Elena Tudora - Dan Georgescu 45,91
30 Luana Vulcan - Ionut Constantin Epure 45,06
31 Lia Galic - Nicolae Cirica 44,91
32 Aurelia Cristina Bordan - Marcel Bordan 44,18
33 Jeni Mohora - Gabriel-Marius Rosca 43,87
34 Lucia Tudor - Paul Tudor 43,85
35 Valentina Renta - Gigi Porumb 43,27
36 Manuela Fica - Cristian Godeanu 42,49
37 Anca Toma - Catalin Lazar 42,49
38 Monica Garneata - Catalin Garneata 42,00
39 Elena Grabovschi - Radu Opincariu 41,57
40 Cornelia Matei - Adrian Matei 38,92
41 Irina Andrada Radu - Alin Radu 38,57
42 Adriana-Simona Dutu - Mihai Andries 38,17
43 Mioara Pirlogea - Vladimir Stoica 36,71
44 Aura Zaharia - Alexandru Zaharia 34,03

Advertisement
Calendar competitional
Iunie 2019
L M M J V S D
27282930311 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Ultimele evenimente
02-06-2019
CN perechi faza semifinala
09-06-2019
CN perechi faza finala
16-06-2019
Cupa Locomotiva

© 2006 Federatia Romana de Bridge