Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Pagini cluburi
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?
Nu aveti un cont? Creeaza cont nou


Rezultate competitii
Competitii 19-21.02.2016 - CN echipe divizia A retur - Bucuresti 3. Clasament_Butler

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 Delia Atanasoaie - 1,3 -
2 Iulian Rotaru - 1,26
3 Ovidiu Ghigheci - 1,18
4 Emil Dogaru - Nicolae Vartanovici 1,09
5 Cristian Fulga - 1,02
6 Florin Ghelase - Constantin Dobroiu 0,86
7 Dan Valimarescu - 0,81
8 Darrian Bogdan Cotescu - 0,73
9 Andrei Piroi - Mihai Adrian Grigoriu 0,71
10 Marius Moraru - Daniel Moldovan 0,58
11 Calin Stirbu - Gheorghe Serpoi 0,51
12 Stefan Iancu - Adrian Filimon 0,4
13 Radu Mihai - Geta Mihai 0,35
14 Florin Andrei - Eugen Chelu 0,32
15 Olivier Neve - 0,3
16 Alexandru Mugioiu - Catalin Popescu 0,29
17 Cristina David - Matei Valeanu 0,28
18 Jacqueline Pavel - 0,25
19 Vladimir Valeanu - Nadia Valeanu 0,25
20 Andrei Prodan - Dragos Barbu 0,21
21 Dragos Lesan - 0,18
22 Simona-Felicia Darie - Costache Darie 0,18
23 Viorel Micescu - Florin Safta 0,17
24 Paul-Cristian Popescu - 0,14
25 Alex Campian - Aurel-Dan Campian 0,08
26 Marius Ionita - Marina Stegaroiu 0,07
27 Mihai Lucian Parvulescu - Mircea Petrescu 0,05
28 Ionut Coldea - 0
29 Silviu Iovescu - -0,05
30 Virgil Mazalu - -0,07
31 Marina Marculetiu - Stefan Horobet -0,1
32 Ionut Popa - -0,1
33 Dan Moraru - -0,15
34 Marius-Octavian Georgescu - -0,24
35 Horatiu Tripa - Marius Sirb -0,24
36 Dan Ungureanu - -0,31
37 Mihai Baluna - Gabriel Neamtu -0,36
38 Victor Marculetiu - -0,41
39 Florin Filip - -0,45
40 Vasile Grosu - -0,46
41 Vladimir Stanescu - -0,49
42 Mircea Sorin Petre - -0,5
43 Cristian Brinzoiu - -0,53
44 Mihaela Balint - -0,54
45 Dragos Iordache - -0,56
46 Marius Briciu - -0,61
47 Vlad Rusu - -0,61
48 Mugurel Ilie - -0,63
49 Iancu Bacalu - -0,66
50 Sabin Donciu - -0,75
51 Sorin Copadineanu - -0,78
52 Florin Dobrin - -0,89
53 Zoltan Gergely - -0,89
54 Ovidiu Cernat - -0,93
55 Alexandru Feber - -0,93
56 Vlad Posea - -1
57 Mihai Margulescu - -1,15
58 Constantin Mindruta - -1,17
59 Radu George Popescu - -1,4
60 Valentin Dumitru - Viorica-Mihaela Mladin -1,78

Advertisement
Calendar competitional
Octombrie 2018
L M M J V S D
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Ultimele evenimente
14-10-2018
CN echipe divizia B seria 1
14-10-2018
CN echipe divizia B seria 3
14-10-2018
CN echipe divizia B seria 2
21-10-2018
Cupa Harghita
28-10-2018
Trofeul Hipodrom
02-11-2018
CN echipe divizia A tur
09-11-2018
Cupa Retezat

© 2006 Federatia Romana de Bridge