Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Pagini cluburi
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?
Nu aveti un cont? Creeaza cont nou


Rezultate competitii
Competitii 18-20.11.2015 - Festivalul International Brasov - editia a XXXVIII-a - Brasov 1. Tur_1

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 Radu George Popescu - Constantin Merlusca 66.04 -
2 Gheorghe Serpoi - Calin Stirbu 63.57
3 Adrian Silvasanu - Mircea Gabriel Pitulan 61.10
4 Rahman Mohan Mushfiqur - Ioan Bob 60.26
5 Mihail Baykushev - Jivko Velikov 58.43
6 Liviu Ojoga - Ovidiu Rosu 58.31
7 Mihai Baluna - Catalin Popescu 58.30
8 Stefan Iancu - Adrian Filimon 58.19
9 Sorin Copadineanu - Ionut Pripisi 57.92
10 Geta Mihai - Radu Mihai 57.42
11 Bogdan Nutescu - Mihai Adrian Grigoriu 57.11
12 Laurentiu Dimcica - Marian Radulescu 56.97
13 Viorel Micescu - Eugen Chelu 56.86
14 Constantin Moraru - Dan Dobrota 56.43
15 Akos Ordog - Istvan Vidami 55.92
16 Anca Toma - Catalin Lazar 55.53
17 Dan-Ion Fota - Ion Ostafe 55.20
18 Ionut Coldea - Cornel Teodorescu 54.60
19 Nadia Valeanu - Vladimir Valeanu 54.58
20 Marius Moraru - Olivier Neve 54.30
21 Marina Stegaroiu - Marius Ionita 53.59
22 Constantin Mindruta - Gabriel Dinescu 53.27
23 Zoltan Magyari - Zoltan Biro 53.18
24 Florin Andrei - Daniel Gheorghe 52.75
25 Adam Grieger - Karoly Bene 52.51
26 Alexandru Mugioiu - Constantin Dobroiu 52.22
27 Liliana-Daniela Popescu - Paul-Cristian Popescu 50.83
28 Viorica-Mihaela Mladin - Valentin Dumitru 49.84
29 Laurentiu Potcovaru - Adrian Potcovaru 49.76
30 Valeriu Niculescu - Iulian Dragoi 48.12
31 Tudorel David - Andrei Bura 47.53
32 Florin Dobrin - Iancu Bacalu 47.19
33 Daniel Vasile - Nicolae Rusu 47.07
34 Daniel Bujenita - Bogdan Brustureanu 47.03
35 Roxana Liliana Fediuc - Silvia-Diana Sirghi 46.77
36 Francisc Lascu - Liviu Palamariuc 46.64
37 Bogdan Marina - Radu Gradinariu 46.51
38 Alexandra Sima - Paul Cojocaru 46.41
39 Tudor Giosanu - Victor Marculetiu 46.18
40 Corina Lupsan - Octavian Lupsan 46.09
41 Valeriu Gheorghe - Silviu Gheorghe 45.98
42 Marina Marculetiu - Zoltan-Tamas Rakosfalvy 45.83
43 Madalina Gavriliu - Catalin-Bujor Bontas 45.63
44 Florin Filip - Dan Moraru 44.86
45 Daniel Ghiran - Mihai Moraru 44.41
46 Emil Leiter - Gheorghe Hecht 44.18
47 Mihaita Popescu - Calin Damboianu 42.98
48 Grigore Calugareanu - Liviu-Viorel Oprea 42.87
49 Horia-Radu Popa - Gheorghe Goada 42.64
50 Adrian Tecusanu - Eugen Constantin 42.28
51 Sandor Balint - Iancu Leca 42.07
52 Adrian Popescu - Mircea Popescu 40.98
53 Laszlo Szabo - Mihai Mincu 40.67
54 Razvan Constantinescu - Dan Busuioc 39.51
55 Constantin Grozea - Tudor Voinescu 39.36
56 Gheorghe-Dorin Tamas - Marius Fediuc 39.02
57 Simona-Felicia Darie - Costache Darie 38.73
58 Andrei Tiplic - Adrian Dinu 37.45

Advertisement
Calendar competitional
Noiembrie 2017
L M M J V S D
30311 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Ultimele evenimente
12-11-2017
CN perechi mixte finala
19-11-2017
Festivalul International Brasov - editia a XXXIX-a
24-11-2017
CN echipe divizia A tur
08-12-2017
Cupa Unirii

© 2006 Federatia Romana de Bridge