Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Pagini cluburi
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?
Nu aveti un cont? Creeaza cont nou


Rezultate competitii
Competitii 18-20.11.2015 - Festivalul International Brasov - editia a XXXVIII-a - Brasov 2. Tur_2

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 Marina Stegaroiu - Marius Ionita 64.33 -
2 Nadia Valeanu - Vladimir Valeanu 61.27
3 Viorica-Mihaela Mladin - Valentin Dumitru 58.41
4 Gheorghe Serpoi - Calin Stirbu 58.24
5 Liviu Ojoga - Ovidiu Rosu 57.81
6 Anca Toma - Catalin Lazar 56.74
7 Dan-Ion Fota - Ion Ostafe 56.60
8 Florin Filip - Dan Moraru 55.54
9 Tudor Giosanu - Victor Marculetiu 55.40
10 Geta Mihai - Radu Mihai 55.16
11 Alexandru Mugioiu - Constantin Dobroiu 55.16
12 Laurentiu Dimcica - Marian Radulescu 55.00
13 Sorin Copadineanu - Ionut Pripisi 54.57
14 Gheorghe-Dorin Tamas - Marius Fediuc 53.79
15 Viorel Micescu - Eugen Chelu 53.71
16 Liliana-Daniela Popescu - Paul-Cristian Popescu 53.53
17 Constantin Moraru - Dan Dobrota 53.42
18 Grigore Calugareanu - Liviu-Viorel Oprea 53.37
19 Marius Moraru - Olivier Neve 53.07
20 Tudorel David - Andrei Bura 52.98
21 Adrian Popescu - Mircea Popescu 52.78
22 Daniel Bujenita - Bogdan Brustureanu 52.60
23 Daniel Vasile - Nicolae Rusu 52.58
24 Madalina Gavriliu - Catalin-Bujor Bontas 52.50
25 Stefan Iancu - Adrian Filimon 52.01
26 Bogdan Marina - Radu Gradinariu 51.83
27 Corina Lupsan - Octavian Lupsan 51.67
28 Simona-Felicia Darie - Costache Darie 51.65
29 Radu George Popescu - Constantin Merlusca 51.50
30 Constantin Grozea - Tudor Voinescu 51.31
31 Roxana Liliana Fediuc - Silvia-Diana Sirghi 51.18
32 Laurentiu Potcovaru - Adrian Potcovaru 50.59
33 Valeriu Niculescu - Iulian Dragoi 49.27
34 Mihaita Popescu - Calin Damboianu 49.12
35 Florin Dobrin - Iancu Bacalu 48.58
36 Alexandra Sima - Paul Cojocaru 48.49
37 Daniel Ghiran - Mihai Moraru 48.18
38 Bogdan Nutescu - Mihai Adrian Grigoriu 47.82
39 Adrian Silvasanu - Mircea Gabriel Pitulan 47.53
40 Marina Marculetiu - Zoltan-Tamas Rakosfalvy 47.10
41 Andrei Tiplic - Adrian Dinu 46.86
42 Horia-Radu Popa - Gheorghe Goada 46.16
43 Valeriu Gheorghe - Silviu Gheorghe 46.15
44 Adam Grieger - Karoly Bene 45.86
45 Mihai Baluna - Catalin Popescu 45.84
46 Constantin Mindruta - Gabriel Dinescu 45.81
47 Rahman Mohan Mushfiqur - Ioan Bob 44.82
48 Laszlo Szabo - Mihai Mincu 44.68
49 Akos Ordog - Istvan Vidami 44.65
50 Zoltan Magyari - Zoltan Biro 44.44
51 Mihail Baykushev - Jivko Velikov 44.37
52 Razvan Constantinescu - Dan Busuioc 43.29
53 Florin Andrei - Daniel Gheorghe 43.03
54 Francisc Lascu - Liviu Palamariuc 41.94
55 Ionut Coldea - Cornel Teodorescu 39.10
56 Adrian Tecusanu - Eugen Constantin 38.38
57 Emil Leiter - Gheorghe Hecht 34.40
58 Sandor Balint - Iancu Leca 33.85

Advertisement
Calendar competitional
Noiembrie 2017
L M M J V S D
30311 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Ultimele evenimente
12-11-2017
CN perechi mixte finala
19-11-2017
Festivalul International Brasov - editia a XXXIX-a
24-11-2017
CN echipe divizia A tur
08-12-2017
Cupa Unirii

© 2006 Federatia Romana de Bridge