Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Pagini cluburi
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?
Nu aveti un cont? Creeaza cont nou


Rezultate competitii
Competitii 16-17.12.2017 - Cupa de Iarna Radu Vlad - Bucuresti 3. Sesiunea 3

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 TUNSANU DANIELA - TUNSANU RADU 61,7 -
2 IORDACHE DRAGOS - AGICA MARIUS 60,7
3 SILVASANU ADRIAN - PALAMARIUC LIVIU 57,8
4 BRUSTUREANU BOGDAN - PARVULESCU LUCIAN 57,3
5 VALEANU NADIA - CUCU CONSTANTIN 56,4
6 MARDARI NICOLAE - BUCUR DAN 56,2
7 OPREA EUGEN - PORUMB GIGI 56,0
8 ONEA MONICA - GRIGORIU MIHAI 55,4
9 ILIE MUGUREL - IOVESCU SILVIU 55,3
10 VARTANOVICI NICOLAE - FULGA CRISTIAN 54,5
11 SERPOI GHEORGHE - STIRBU CALIN 54,3
12 BRAIA ALEXANDRU - DOGARU EMIL 53,3
13 STEGAROIU MARINA - IONITA MARIUS 53,0
14 TEODORESCU CORNEL - NEGOESCU ANTON 52,2
15 TUDORA ELENA - GEORGESCU DAN 51,6
16 MARTIN RADU - GHEORGHE VALERIU 51,5
17 GHEORGHE DANIEL - IACOB ALEXANDRU 51,1
18 IANCU LIVIA - GUJA ALEXANDRA 50,7
19 MLADIN VIORICA - DUMITRU VALENTIN 49,6
20 CONSTANTINESCU RAZVAN - CHIPAIL GHEORGHE 49,3
21 MATAOANU CATALIN - GUTA TUDOR 48,6
22 SIGARTAU ILEANA - SIGARTAU VALERIU 47,8
23 PETCULESCU ADRIAN - BALUNA MIHAI 47,7
24 MOSCOVICI FABIAN - VULCAN BOGDAN 47,7
25 SOUCALIUC ADRIAN - GHEORGHE SILVIU 46,7
26 NICULESCU CRISTINA - MIRCESCU GHEORGHE 43,1
27 LUPSAN CORINA - LUPSAN OCTAVIAN 41,5
28 POENARU ANA-MARIA - IACOB BOGDAN 40,6
29 GRADINARIU RADU - MARINA BOGDAN 39,9
30 ZAVLOSCHI ADRIAN - DUMITRU OVIDIU 39,4
31 GRIGOREAN VLAD - POPESCU MIHAITA 36,2
32 LUPULET CORINA - NYDICK JOHN 32,5

Advertisement
Calendar competitional
Septembrie 2019
L M M J V S D
2627282930311
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Ultimele evenimente
14-09-2019
CN echipe divizia C zona 4
14-09-2019
CN echipe divizia C zona 3
14-09-2019
CN echipe divizia C zona 1
15-09-2019
CN echipe divizia C zona 2
27-09-2019
Cupa Olteniei
04-10-2019
Cupa Retezat

© 2006 Federatia Romana de Bridge