Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Pagini cluburi
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?
Nu aveti un cont? Creeaza cont nou


Rezultate competitii
Competitii 23-25.11.2018 - Festival International Brasov - editia a XL-a - Brasov 2. Tur-2

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 Cornel Matei - Dinu Stancescu 66.31 -
2 Daniel Bujenita - Cristian Fulga 64.12
3 Gabriel-Marius Rosca - Nicolae Vartanovici 62.72
4 Dan Dobrota - Adrian Silvasanu 60.68
5 Geta Mihai - Radu Mihai 60.54
6 Viorel Micescu - Mihnea Nedelcu 60.34
7 Bogdan Marina - Radu Gradinariu 60.21
8 Constantin Dobroiu - Vasile Istrate 59.28
9 Viorel Boia - Gheorghe Stanciu 58.95
10 Zoltan Magyari - Istvan Vidami 58.62
11 Dumitru Toma - Tudor Voinescu 57.26
12 Dan Moraru - Cornel Teodorescu 56.96
13 Florin Avrigeanu - Dragos Lipici 56.83
14 Marina Marculetiu - Victor Marculetiu 55.84
15 Marina Stegaroiu - Marius Ionita 55.31
16 Ciprian Ungureanu - Sebastian Comsa 55.24
17 Iancu Bacalu - Corneliu Feroiu 54.31
18 Ionut Pripisi - Sorin Copadineanu 54.11
19 Silviu Iovescu - Catalin Popescu 54.05
20 Sandu Solomon - Vasile Gradinaru 53.71
21 Alexandra Guja - Livia Iancu 52.85
22 Simona-Felicia Darie - Costache Darie 52.72
23 Liviu Stern - Lior Urman 52.45
24 Akos Ordog - Ionut Coldea 52.45
25 Nadia Valeanu - Vladimir Valeanu 51.59
26 Zoltan Gergely - Anton Negoescu 51.15
27 Milena Ruscheva - Valentin Ivanov 50.72
28 Mihai Adrian Grigoriu - Sabin Donciu 50.46
29 Liliana-Daniela Popescu - Paul-Cristian Popescu 50.40
30 Gheorghe Serpoi - Calin Stirbu 50.20
31 Ovidiu Rosu - Florin Andrei 50.14
32 Emil Leiter - Gheorghe Hecht 49.73
33 Cristina David - Tudorel David-Matei Valeanu-Balint Sandor 49.28
34 Attila Demeter - Gyula Kovacs 48.54
35 Alexandru Iacob - Daniel Gheorghe 48.08
36 Daniel Ghiran - Alex Campian 47.75
37 Ivan Milkov - Dragormir Marinov 47.61
38 Florin Dobrin - Calin Damboianu 47.48
39 Corina Lupsan - Octavian Lupsan 46.95
40 Daniel Vasile - Attila Dali 46.02
41 Mihaita Popescu - Vlad Grigorean 45.95
42 Hunor Daday - Laszlo Illyes 45.76
43 Madalina Gavriliu - Catalin-Bujor Bontas 45.69
44 Robert Kristo - Bogdan Nutescu 45.16
45 Laurentiu Potcovaru - Adrian Potcovaru 44.76
46 Mihai Lucian Parvulescu - Francisc Lascu 43.97
47 Adrian Zavloschi - Razvan Constantinescu 43.97
48 Vladimir Stoica - Constantin Mindruta 43.97
49 Eugen Constantin - Adrian Tecusanu 43.97
50 Radu Popa - Daniel Baban 43.83
51 Adrian Cojan - Liviu-Marius Voineag 43.63
52 Florin Filip - Marius Moraru 43.44
53 Codrin Marcu - Catalin Ciobanu 43.18
54 Marian Dimuleasa - Adrian Dinu 42.90
55 Iulian Dragoi - Kadir Yazihan 42.71
56 Gheorghe Mircescu - Andrei Diaconescu 42.71
57 Irina Filimo- Adrian Filimon- Boboc Andreea Magdalena 42.57
58 Radu George Popescu - Dan Valimarescu 40.16
59 Constantin Grozea - Karoly Bene 33.09
60 Ileana Ciresica Alexandrescu - Corina Caracas 33.05
61 Cristian Constantin - Marian Radulescu 30.90

Advertisement
Calendar competitional
Iunie 2019
L M M J V S D
27282930311 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Ultimele evenimente
02-06-2019
CN perechi faza semifinala
09-06-2019
CN perechi faza finala
16-06-2019
Cupa Locomotiva

© 2006 Federatia Romana de Bridge