Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?


Rezultate competitii
Competitii 31.08-01.09.2019 - CN perechi mixte calificari - Mamaia 1. Sesiunea_1

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 Mihaela Balint - Itamar Ginossar 63.94 -
2 Ruxandra Corfus - Cornel Teodorescu 63.43
3 Adriana-Simona Dutu - Florin Andrei 61.20
4 Cristina David - Tudorel David 60.48
5 Madalina Gavriliu - Catalin-Bujor Bontas 59.98
6 Marina Stegaroiu - Marius Ionita 59.62
7 Lavinia Cucu - Constantin Cucu 59.10
8 Silvia-Diana Sirghi - Dan Bucur 58.54
9 Phyllis Yates - Vladislav Isporski 57.88
10 Nadia Valeanu - Ovidiu Rosu 57.77
11 Alexandra Guja - Dan Vladimir Ignatescu 56.65
12 Cristinel Ursu - Camelia Ursu 55.67
13 Nicoleta Giura - Ion Dumitrescu 54.87
14 Ioana Nicolau - Laurentiu Visan 54.73
15 Smaranda Lupu - Sergiu Lupu 54.62
16 Andreea Cristea - George Cristea 53.43
17 Jacqueline Pavel - Anton Negoescu 53.16
18 Geta Mihai - Radu Mihai 52.53
19 Alina Ghitescu - Sandu Solomon 52.39
20 Lucia Tudor - Constantin Cadar 51.97
21 Livia Iancu - Florin Safta 51.83
22 Cristina Cristea - Octavian Dutu 51.59
23 Simona Costin - Mihai Baluna 50.95
24 Corina Lupsan - Dan Moraru 50.94
25 Andrada Pirtica - Paul Tudor 49.98
26 Luana Vulcan - Robert Kristo 49.84
27 Simona-Felicia Darie - Costache Darie 48.59
28 Romana Tanase - Valeriu Niculescu 48.52
29 Monica Garneata - Laszlo Szabo 47.85
30 Irina Elena Filimon - Cristian Godeanu 47.29
31 Aurelia Cristina Bordan - Marcel Bordan 46.82
32 Melania Petrescu - Dragos Lipici 46.73
33 Mioara Pirlogea - Cristel Popescu 46.41
34 Ileana Sigartau - Valeriu Sigartau 45.85
35 Daniela Mincu - Mihai Mincu 45.80
36 Mihaela Borborici - Dinu Borborici 45.43
37 Alina Preda - Florin Dumitrascu 44.90
38 Carmen Cristina Ungureanu - Dan Ungureanu 44.36
39 Elena Grabovschi - Valeriu Gheorghe 44.13
40 Marina Marculetiu - Victor Marculetiu 43.94
41 Ilse Ghizelea - Sergiu Ghizelea 43.58
42 Viorica-Mihaela Mladin - Akos Ordog 43.54
43 Luminita Rosescu - Nicolae Vartanovici 43.53
44 Sorina Negulescu - Radu Calarasu 43.00
45 Valentina Renta - Dan-Catalin Enescu 42.64
46 Anca Toma - Alexandru Mugioiu 42.56
47 Alina Costin - Adrian Alexandru Costin 42.48
48 Aura Zaharia - Alexandru Zaharia 41.42
49 Cosette Verdes - Gabriel Mucileanu 40.87
50 Daniela Tunsanu - Radu Tunsanu 36.63
51 Daniela Radu - Robert Drambarean 32.13

Calendar competitional
Februarie 2021
L M M J V S D
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28

Ultimele evenimente
01-03-2021
C.N. Online de echipe Divizia B Ediţia I 2020-2021
01-03-2021
C.N. Online de echipe Divizia A Ediţia I 2020-2021

Advertisement

© 2006 Federatia Romana de Bridge