Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?


Rezultate competitii
Competitii 31.08-01.09.2019 - CN perechi mixte calificari - Mamaia 3. Clasament_final

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 Mihaela Balint - Itamar Ginossar 62.82 -
2 Marina Stegaroiu - Marius Ionita 62.66
3 Smaranda Lupu - Sergiu Lupu 59.48
4 Adriana-Simona Dutu - Florin Andrei 59.24
5 Nadia Valeanu - Ovidiu Rosu 58.21
6 Alexandra Guja - Dan Vladimir Ignatescu 57.49
7 Cristina David - Tudorel David 56.68
8 Madalina Gavriliu - Catalin-Bujor Bontas 56.43
9 Lavinia Cucu - Constantin Cucu 56.19
10 Ruxandra Corfus - Cornel Teodorescu 55.87
11 Nicoleta Giura - Ion Dumitrescu 53.80
12 Cristinel Ursu - Camelia Ursu 53.64
13 Corina Lupsan - Dan Moraru 53.47
14 Phyllis Yates - Vladislav Isporski 53.29
15 Silvia-Diana Sirghi - Dan Bucur 52.97
16 Alina Ghitescu - Sandu Solomon 52.60
17 Luminita Rosescu - Nicolae Vartanovici 52.49
18 Cristina Cristea - Octavian Dutu 52.24
19 Livia Iancu - Florin Safta 52.13
20 Jacqueline Pavel - Anton Negoescu 52.10
21 Ioana Nicolau - Laurentiu Visan 50.84
22 Geta Mihai - Radu Mihai 50.61
23 Simona-Felicia Darie - Costache Darie 50.58
24 Irina Elena Filimon - Cristian Godeanu 49.85
25 Luana Vulcan - Robert Kristo 49.84
26 Elena Grabovschi - Valeriu Gheorghe 49.50
27 Daniela Mincu - Mihai Mincu 49.18
28 Mioara Pirlogea - Cristel Popescu 49.17
29 Simona Costin - Mihai Baluna 49.16
30 Andreea Cristea - George Cristea 49.15
31 Marina Marculetiu - Victor Marculetiu 48.85
32 Lucia Tudor - Constantin Cadar 48.82
33 Ilse Ghizelea - Sergiu Ghizelea 48.19
34 Viorica-Mihaela Mladin - Akos Ordog 48.09
35 Aurelia Cristina Bordan - Marcel Bordan 48.05
36 Andrada Pirtica - Paul Tudor 47.59
37 Carmen Cristina Ungureanu - Dan Ungureanu 47.46
38 Anca Toma - Alexandru Mugioiu 47.00
39 Monica Garneata - Laszlo Szabo 46.96
40 Sorina Negulescu - Radu Calarasu 46.74
41 Romana Tanase - Valeriu Niculescu 46.18
42 Melania Petrescu - Dragos Lipici 44.33
43 Ileana Sigartau - Valeriu Sigartau 43.71
44 Alina Preda - Florin Dumitrascu 43.37
45 Alina Costin - Adrian Alexandru Costin 43.16
46 Mihaela Borborici - Dinu Borborici 43.03
47 Daniela Tunsanu - Radu Tunsanu 41.97
48 Cosette Verdes - Gabriel Mucileanu 41.55
49 Aura Zaharia - Alexandru Zaharia 40.50
50 Valentina Renta - Dan-Catalin Enescu 37.06
51 Daniela Radu - Robert Drambarean 31.47

Calendar competitional
Martie 2021
L M M J V S D
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Ultimele evenimente
08-03-2021
C.N. Online de echipe Divizia B Ediţia I 2020-2021
08-03-2021
C.N. Online de echipe Divizia A Ediţia I 2020-2021

Advertisement

© 2006 Federatia Romana de Bridge