Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?


Rezultate competitii
Competitii 29.11-01.12.2019 - CN echipe divizia A tur - Bucuresti 1. Clasament final dupa 7 runde

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 Atomic Bridge (Dobroiu - Popescu - Iovescu - Urman - Stern) 108.09 -
2 Atu (Stegaroiu - Marina - Gradinariu - Ionita - Donciu) 98.48
3 Top Bridge (Briciu - Ghigheci - Filip - Cernat - Serpoi - Stirbu) 96.18
4 Locomotiva CFR 5 (Georgescu - Iordache - Negoescu - Brinzoiu - Gheorghe - Georgescu) 85.95
5 Locomotiva CFR 2 (Matei - Rometi - Valeanu - Valeanu - Andrei - Rosu) 80.65
6 Iasi 1 (Iancu - Filimon - Safta - Grigoriu - Onea) 73.45
7 Locomotiva CFR1 (Mihai - Mihai - Chelu - Voinescu) 71.55
8 Logos GPG Timisoara 1 (Balita - Balita - Retzler - Heschia - Silberberg - Dumitrana) 69.04
9 Universitatea Craiova (Pitulan - Silvasanu - Lascu - Parvulescu - Mitran - Moisa) 68.95
10 Brasov (Moraru - Moraru - Moldovan - Teodorescu - Coldea - Spiridonescu) 62.07
11 Samtronic Constanta (Bacalu - Mindruta - Dobrin - Copadineanu) 56.72
12 Logos GPG Timisoara 2 (Dumitrasciuc - Adrian - Nincu - Crudu) 55.31
13 Locomotiva CFR 4 (Gergely - Chebeleu - Ojoga - Valimarescu - Neamtu - Stanescu) 53.62
14 Politehnica Cluj (Buza - Uta - Chisu - Magyarosi) 47.98
15 Locomotiva CFR 3 (Petculescu - Dumitru - Baluna - Bontas - Gavriliu - Zavloschi) 45.51
16 Iasi 2 (Constantinescu - Arama - Albrecht - Goldemberg) 36.99

Calendar competitional
Februarie 2021
L M M J V S D
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28

Ultimele evenimente
01-03-2021
C.N. Online de echipe Divizia B Ediţia I 2020-2021
01-03-2021
C.N. Online de echipe Divizia A Ediţia I 2020-2021

Advertisement

© 2006 Federatia Romana de Bridge