Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?


Rezultate competitii
Competitii 31.01-02.02.2020 - CN perechi Butler - Bucuresti 2. Semifinale_tur_2

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 Cornel Teodorescu - Dan Moraru 109.55 -
2 Adrian Soucaliuc - Silviu Gheorghe 109.30
3 Madalina Gavriliu - Catalin-Bujor Bontas 103.87
4 Radu George Popescu - Mircea Petrescu 103.23
5 Geta Mihai - Radu Mihai 100.96
6 Francisc Lascu - Daniel Moisa 99.49
7 Olivier Neve - Alain Kaplan 98.78
8 Ticu Polojan - Razvan Marina 96.69
9 Radu Oprisoni - Zoltan Gergely 96.32
10 Dan Dobrota - Florin Andrei 96.08
11 Liviu Stern - Adrian Silvasanu 95.40
12 Marius Ionita - Constantin Mindruta 95.21
13 Ion Dumitrescu - Corneliu Navrot 90.25
14 Daniel Bujenita - Emil Dogaru 88.62
15 Monica-Paula Onea - Mihai Adrian Grigoriu 88.30
16 Marina Marculetiu - Stefan Horobet 88.07
17 Dan Valimarescu - Liviu Ojoga 87.97
18 Iancu Bacalu - Florin Dobrin 87.90
19 Catalin Popescu - Constantin Dobroiu 87.13
20 Mihaela Balint - Itamar Ginossar 86.61
21 Gheorghe Mircescu - Catalin Dragan 86.43
22 Viorica-Mihaela Mladin - Dragos Lesan 86.07
23 Virgil Mazalu - Vasile Grosu 84.96
24 Dan Georgescu - Marcel Bordan 84.63
25 Silviu Iovescu - Mugurel Ilie 84.32
26 Nicolae Vartanovici - Gabriel-Marius Rosca 84.14
27 Alexandru Stan - Eduard Ciobanu 84.02
28 Bogdan Brustureanu - Ion Ostafe 82.73
29 Alexandru Mugioiu - Mihai Lucian Parvulescu 82.02
30 Florin Dumitrascu - Codrin Marcu 81.73
31 Alexandra Guja - Livia Iancu 80.28
32 Laurentiu Visan - Bogdan Iacob 80.13
33 Elena Tudora - Aurelia Cristina Bordan 79.83
34 Bogdan Marina - Radu Gradinariu 78.79
35 Istvan Vidami - Zoltan Magyari 78.58
36 Gheorghe Serpoi - Ionut Coldea 78.34
37 Dan-Catalin Enescu - Marcel Maris 78.06
38 Daniel Gheorghe - Liviu Mesesan 77.96
39 Alexandra Georgievits - Kyriakos Stefanopoulos 77.15
40 Adriana-Simona Dutu - Razvan Constantinescu 77.08
41 Calin Zamfirescu - Adrian Vasiliu 76.17
42 Adrian Dinu - Alexandru Ciubuc 75.53
43 Corina Lupsan - Octavian Lupsan 74.44
44 Lavinia Cucu - Constantin Cucu 73.32
45 Cristian Gusita - Dragos Teodoreci 70.63
46 Ovidiu Dumitru - Marius Filipascu 69.04
47 Teodor Kilaitidis - Octavian Serban 68.83
48 Robert Kristo - Bogdan Nutescu 68.03
49 Veronel Lungu - Valeriu Gheorghe 66.69
50 Luminita Rosescu - Mihai-Radu Cucuiu 64.79
51 Laszlo Szabo - Catalin Ciobanu 64.22
52 Calin Stirbu - Bogdan Neagu 63.68
53 Vladimir Stanescu - Gabriel Neamtu 62.62
54 Vlad Grigorean - Mihaita Popescu 60.75
55 Marina Stegaroiu - Sabin Donciu 57.14
56 Silvia-Diana Sirghi - Marian-Daniel Bucur 56.59
57 Adrian Ovidiu Conea - Nicolae Mardari 50.32
58 Sorin Constantinescu - Ion Sandu 49.22
59 Cristina Cristea - Octavian Dutu 47.66
60 Ileana Sigartau - Valeriu Sigartau 47.65

Calendar competitional
Martie 2021
L M M J V S D
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Ultimele evenimente
08-03-2021
C.N. Online de echipe Divizia B Ediţia I 2020-2021
08-03-2021
C.N. Online de echipe Divizia A Ediţia I 2020-2021

Advertisement

© 2006 Federatia Romana de Bridge