Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?


Rezultate competitii
Competitii 31.01-02.02.2020 - CN perechi Butler - Bucuresti 3. Semifinale_clasament_final

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 Geta Mihai - Radu Mihai 220.78 -
2 Cornel Teodorescu - Dan Moraru 211.30
3 Olivier Neve - Alain Kaplan 206.41
4 Radu George Popescu - Mircea Petrescu 203.09
5 Nicolae Vartanovici - Gabriel-Marius Rosca 198.64
6 Ion Dumitrescu - Corneliu Navrot 197.79
7 Radu Oprisoni - Zoltan Gergely 196.52
8 Madalina Gavriliu - Catalin-Bujor Bontas 194.28
9 Liviu Stern - Adrian Silvasanu 188.92
10 Marius Ionita - Constantin Mindruta 185.72
11 Catalin Popescu - Constantin Dobroiu 184.56
12 Virgil Mazalu - Vasile Grosu 182.74
13 Alexandru Stan - Eduard Ciobanu 180.44
14 Laurentiu Visan - Bogdan Iacob 180.26
15 Lavinia Cucu - Constantin Cucu 178.57
16 Daniel Gheorghe - Liviu Mesesan 177.67
17 Adrian Soucaliuc - Silviu Gheorghe 177.00
18 Monica-Paula Onea - Mihai Adrian Grigoriu 175.92
19 Dan Valimarescu - Liviu Ojoga 175.29
20 Silviu Iovescu - Mugurel Ilie 174.45
21 Dan Georgescu - Marcel Bordan 174.42
22 Francisc Lascu - Daniel Moisa 172.87
23 Dan Dobrota - Florin Andrei 169.30
24 Adriana-Simona Dutu - Razvan Constantinescu 168.56
25 Gheorghe Mircescu - Catalin Dragan 166.24
26 Marina Marculetiu - Stefan Horobet 165.16
27 Alexandru Mugioiu - Mihai Lucian Parvulescu 164.82
28 Ticu Polojan - Razvan Marina 164.69
29 Iancu Bacalu - Florin Dobrin 164.19
30 Calin Stirbu - Bogdan Neagu 163.46
31 Mihaela Balint - Itamar Ginossar 160.77
32 Viorica-Mihaela Mladin - Dragos Lesan 158.70
33 Robert Kristo - Bogdan Nutescu 158.22
34 Daniel Bujenita - Emil Dogaru 158.09
35 Dan-Catalin Enescu - Marcel Maris 156.56
36 Florin Dumitrascu - Codrin Marcu 155.10
37 Bogdan Marina - Radu Gradinariu 152.50
38 Vladimir Stanescu - Gabriel Neamtu 150.92
39 Alexandra Georgievits - Kyriakos Stefanopoulos 150.16
40 Istvan Vidami - Zoltan Magyari 149.79
41 Gheorghe Serpoi - Ionut Coldea 147.24
42 Luminita Rosescu - Mihai-Radu Cucuiu 145.42
43 Adrian Dinu - Alexandru Ciubuc 142.66
44 Alexandra Guja - Livia Iancu 140.39
45 Vlad Grigorean - Mihaita Popescu 139.37
46 Veronel Lungu - Valeriu Gheorghe 137.93
47 Corina Lupsan - Octavian Lupsan 136.23
48 Calin Zamfirescu - Adrian Vasiliu 133.90
49 Elena Tudora - Aurelia Cristina Bordan 132.72
50 Ovidiu Dumitru - Marius Filipascu 132.35
51 Silvia-Diana Sirghi - Marian-Daniel Bucur 130.28
52 Marina Stegaroiu - Sabin Donciu 129.81
53 Cristian Gusita - Dragos Teodoreci 127.65
54 Bogdan Brustureanu - Ion Ostafe 127.09
55 Teodor Kilaitidis - Octavian Serban 127.01
56 Laszlo Szabo - Catalin Ciobanu 125.43
57 Adrian Ovidiu Conea - Nicolae Mardari 125.14
58 Cristina Cristea - Octavian Dutu 113.18
59 Ileana Sigartau - Valeriu Sigartau 104.88
60 Sorin Constantinescu - Ion Sandu 92.41

Calendar competitional
Martie 2021
L M M J V S D
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Ultimele evenimente
08-03-2021
C.N. Online de echipe Divizia B Ediţia I 2020-2021
08-03-2021
C.N. Online de echipe Divizia A Ediţia I 2020-2021

Advertisement

© 2006 Federatia Romana de Bridge