Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Pagini cluburi
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?
Nu aveti un cont? Creeaza cont nou


Rezultate competitii
Competitii 20-23.11.2008 - Festivalul International de Bridge Brasov - editia a XXX-a - Brasov d. Open_final

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 RADEV - TODOROV 62,40 -
2 LAZAR CAT - IANCU ST 60,19
3 STIRBU - ROTARU 59,58
4 PANCEVA - CERNEV 59,27
5 STEGAROIU - VULCAN 59,08
6 GHELASE - DOBROIU 59,05
7 STAVRACHE - SILVASANU 58,19
8 PESIC - KOCIC 57,52
9 MICESCU - BALAN 56,73
10 COLDEA - IONITA 56,63
11 POPESCU CAT - CARAVIA 56,59
12 BUJENITA - DUMITRESCU 56,40
13 ROUSEV - VELINKOV 56,31
14 GAVRILCIUC - TOMA S 56,04
15 MOSCOVICI - ANDREI 55,93
16 SAVIN - LUNGU 55,85
17 SERPOI - IORDACHE 55,72
18 DUMITRASCIUC - GERGELY 55,48
19 COTESCU - DONCIU 55,17
20 PARVULESCU - POSEA 54,95
21 PINTILIE - NICOLAU 54,75
22 IGNATESCU - BRINZOIU 54,73
23 MALOVIC - DJORDJEVIC 54,63
24 CERNAT - FEBER 54,59
25 BONTAS - GAVRILIU 54,53
26 DUMITRASCU - MARCU 54,11
27 ZARA - ELIAN 53,89
28 POPESCU RG - FILIMON A 53,80
29 PETRESCU M - LUPULESCU 53,55
30 CHERCIU - NEGOESCU 53,51
31 MATHE - IOAN 52,78
32 NEDELCU - SAFTA 52,73
33 DIACONESCU - LESAN 52,42
34 CHIPAIL - NUTESCU 52,38
35 HUMA - BALINT M 52,15
36 SPIRIDONESCU - MIHALCICA 52,11
37 DALI - VIDAMI 51,91
38 MAZALU - POPA D 51,63
39 PITULAN - NEAGOE 51,48
40 POPESCU M - POPESCU AD 51,46
41 GUTES - GHEORGHE 51,45
42 DUMITRU - MLADIN 51,45
43 GARNEATA - GARNEATA 50,96
44 STANCULETE - LAZAR V 50,83
45 POTCOVARU - POTCOVARU 50,55
46 NISTOR - DOBRESCU 50,52
47 FILIP - MORARU 50,46
48 VASILIEV - COPADINEANU 50,06
49 KATIC - ADAMOVIC 49,99
50 VALEANU - VALEANU 49,68
51 ROSCA - MARCULETIU M 49,48
52 CRACIUN A - TOMA D 49,36
53 RUSU - UNGUREANU 49,28
54 DADAY C - THYGESEN 49,00
55 BENKE - KEREKES 48,42
56 IONESCU SS - NICULESCU V 48,07
57 FOVACS - BUZA 47,96
58 DAVID - DAVID 47,86
59 CIMPOIA - NICULESCU R 47,83
60 VASILE D - RUSU N 47,78
61 ORBAN - NICOLAU D 47,77
62 CRISTEA G - CRISTEA M 47,43
63 PITIGOI - SANDRU 47,28
64 FILIMON I - FEDIUC 47,24
65 SAVINEANU - VISAN 46,85
66 BRAIA - GRUSEA 46,57
67 ONEA M - GRIGORIU 46,43
68 CHEBELEU - OJOGA 46,08
69 LUNG - ROSU D 46,05
70 LUPSAN - LUPSAN 45,95
71 IANCU L-ANGHEL 45,71
72 RUSU S - LECA 44,83
73 VIRAG - OPREA 44,69
74 SANSA - CULIC 44,60
75 BURCA - BUSUIOC 44,48
76 BALOI - CARSTEA 44,27
77 SCARLAT - POPESCU M 43,92
78 CONEA - MORARU CR 43,82
79 GRABOVSCHI E - VOINEAG 43,71
80 BOSNEAG - LIPICI 43,56
81 AGACHE OV - BOBOC D 42,91
82 COJAN - POPOVICI 42,68
83 BADICIOIU - NEAGU S 42,39
84 FULEA - SOARE 42,17
85 LEITER - HECHT 41,52
86 DONOSA - GHEORGHE D 41,12
87 CRISTEA M - CRISTEA M 40,87
88 MIHAI CR - UDUBASCEANU 40,25
89 CATANA - CRETU 39,72
90 MAGUREANU - BADEA D 38,68
91 IANCU M - DAVID T 36,06

Advertisement
Calendar competitional
Septembrie 2019
L M M J V S D
2627282930311
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Ultimele evenimente
14-09-2019
CN echipe divizia C zona 4
14-09-2019
CN echipe divizia C zona 3
14-09-2019
CN echipe divizia C zona 1
15-09-2019
CN echipe divizia C zona 2
27-09-2019
Cupa Olteniei
04-10-2019
Cupa Retezat

© 2006 Federatia Romana de Bridge