Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Pagini cluburi
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?
Nu aveti un cont? Creeaza cont nou


Rezultate competitii
Competitii 05-08.02.2009 - Cupa Politehnica - Cluj Napoca 4. Memorialul_Munteanu_tur_2

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 Gergely Zoltan - Negoescu Anton 61,17 -
2 Popescu Mircea - Popescu Adrian 60,61
3 Silvasan Adrian - Enache Nicoleta 58,90
4 Bartha Dezso - Bartha Lorand 58,14
5 Schmidt Wolfgang - Moraru Radu 57,05
6 Darie Simona - Darie Costache 57,01
7 Pagu Adrian - Campean Dan 56,82
8 Sarb Marius - Ionescu Sorin 56,25
9 Buza Adrian - Magyarosi Janos 55,30
10 Lefter Eugen - Dambeanu Marius 54,92
11 Stavrache Mihai - Kovacs Zoltan 54,17
12 Tempfli Zoltan - Ilisei Eustafie 53,22
13 Chisu Calin - Uta Matei 53,22
14 Benczedi Jozsef - Bruck Istvan 53,03
15 Capalneanu Radu - Crecan Adrian 52,65
16 Dali Attila - Vidami Istvan 52,08
17 Ghitea Liviu - Bocu Mircea 50,57
18 Pitulan Mircea - Neagoe Lucian 49,62
19 Lazar Stefan - Feher Robert 48,30
20 Socaciu Oltita - Socaciu Aurel 46,02
21 Mihai Cristian - Palamariuc Liviu 45,46
22 Bob Ioan - Garbacea Virgil 43,98
23 Fediuc Marius - Adrian Oreste 42,80
24 Gyorkos Imre - Balint Sandor 42,05
25 Balaceanu Mihaela - Lungu Dan 41,67
26 Vornicescu Nicolae - Malaescu Dan 40,91
27 Busoi Bogdan - Baciu Paul 40,72
28 Stanculete Ioan - Lazar Vasile 39,96
29 Pusztai Ibolya - Fantana Dumitru 38,83
30 Tat Ovidiu - Cristea Ovidiu 35,42

Advertisement
Calendar competitional
Septembrie 2019
L M M J V S D
2627282930311
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Ultimele evenimente
14-09-2019
CN echipe divizia C zona 4
14-09-2019
CN echipe divizia C zona 3
14-09-2019
CN echipe divizia C zona 1
15-09-2019
CN echipe divizia C zona 2
27-09-2019
Cupa Olteniei
04-10-2019
Cupa Retezat

© 2006 Federatia Romana de Bridge