Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?


Rezultate competitii
Competitii 03-05.04.2009 - Memorialul Alexandrescu - Iasi 1. Open_sesiunea_1

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 Dan Vladimir Ignatescu - Cristian Brinzoiu 66,41 -
2 Madalina Gavriliu - Catalin-Bujor Bontas 62,08
3 Romeo Olteanu - Hary Goldenberg 60,49
4 Codrin Marcu - Florin Dumitrascu 60,19
5 Laurentiu Potcovaru - Adrian Potcovaru 59,51
6 Ovidiu Dorian - Stefan Tarpan 59,24
7 Mihnea Nedelcu - Viorel Micescu 57,80
8 Viorel Anghel - Anton Negoescu 57,41
9 Ionut Coldea - Marius Ionita 57,28
10 Alexandru Feber - Ovidiu Cernat 56,73
11 Florin Rometi - Radu Gradinariu 56,62
12 Ovidiu Rosu - Vasile Bordei 56,57
13 Mihai David - Valentin Nicolau 56,34
14 Radu Adrian Ignat - Eugen Pintilie 56,14
15 Razvan Constantinescu - Dan Busuioc 55,71
16 Andreea Magdalena Boboc - Luigi Matoianu 55,42
17 Marina Stegaroiu - Bogdan Marina 54,38
18 Monia Onea - Dragos Lesan 54,22
19 Mihaela Balint - Marius-Octavian Georgescu 53,91
20 Diana Stafie - Mihai Lucian Parvulescu 53,71
21 Iulian Rotaru - Calin Stirbu 53,18
22 Raluca Dobrescu - Radu Nistor 52,40
23 Radu George Popescu - Darrian Bogdan Cotescu 52,11
24 Dan Georgescu - Valentin Popovici 51,64
25 Roxana Sfichi - Gabriela Paslariu 51,57
26 Dragos Iordache - Sabin Donciu 51,35
27 Stefan Iancu - Alexandru Mugioiu 51,02
28 Nicoleta Enache - Marius Fediuc 50,68
29 Paula Toderica - Vasile Toderica 50,39
30 Ionut Popa - Gheorghe Serpoi 49,63
31 Laurentiu Dimcica - Lucian Taciuc 49,60
32 Radu Mihai - Geta Mihai 49,14
33 Oana Profira Cherciu - Zoltan Gergely 49,00
35 Ioan Adam - Ticu Polojan 48,20
36 Cristinel Sandru - Vicentiu Aurelian Jitcovici 48,02
37 Dan Fica - Nadia Valeanu 47,89
38 Sandu Solomon - Alina Ghitescu 47,55
39 Marian Radulescu 47,14
40 Corneliu Navrot - Daniel Marinescu 47,11
41 Dan Voinescu - Constantin Mindruta 46,83
42 Liviu Cionca - Cristian Huma 46,75
43 Tudorel David - Mihai Adrian Grigoriu 46,46
44 Costache Darie - Simona-Felicia Darie 45,37
45 Adrian Filimon - Sergiu-Nicolae Romascu 45,19
46 Liviu Ojoga - Dan Valimarescu 45,02
47 Viorica-Mihaela Mladin - Valentin Dumitru 44,95
48 Irina Gradinaru - Valentin Vlasov 44,93
49 Irina Elena Filimon - Bogdan Nutescu 44,62
50 Marian-Silviu Nita - Marius Gheorghe Taga 44,36
51 Constantin Dobroiu - Vladimir Valeanu 43,30
52 Dan Stratan - Ovidiu Stanescu 43,15
53 Dalila Arbune - Daniela Vadana 42,57
54 Titus Ceia - Gheorghe Chipail 41,79
55 Cristina David - Csaba Daday 41,23
56 Dora David - Bacalu 39,26
57 Virgil Cluci - Grosu 39,20
58 Vlad Grigorean - Raul-Teodor Steimberg 38,72
59 Constantin Nicolescu - Nicolae Blidarus 37,90
60 Ovidiu Chitovanu - Irvin Albrecht 34,90

Calendar competitional
Mai 2021
L M M J V S D
26272829301 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Ultimele evenimente
26-04-2021
C.N. Online de echipe Divizia B Ediţia I 2020-2021
26-04-2021
C.N. Online de echipe Divizia A Ediţia I 2020-2021
14-05-2021
Memorial Gabrovescu
20-05-2021
Cupa Uzlina
21-05-2021
Memorial Corneliu Coposu
28-05-2021
Cupa Satmarului

Advertisement

© 2006 Federatia Romana de Bridge