Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?


Rezultate competitii
Competitii 28-29.08.2010 - C.N. perechi mixte - faza de calificari - Mamaia 1. Sesiunea-1

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 POPESCU DANIELA - POPESCU CRISTIAN 65.18 -
2 STEGAROIU MARINA - IONITA MARIUS 60.47
3 BALINT MIHAELA - SERPOI GHEORGHE 59.87
4 DUTU ADRIANA - DUTU OCTAVIAN 58.39
5 HUSSLAGE TITIANA - GROENVELD WILLEM 58.32
6 DOBRESCU SARMIZA - CATONE DAN 57.66
7 SBIERA OLTITA - VLAD DANIEL 57.44
8 PAVEL JACQUELINE - COLDEA IONUT 57.14
9 CORFUS RUXANDRA - TEODORECI DRAGOS 56.87
10 BUTEICA AMELIA - PETRE MIRCEA 56.85
11 MIHAI GETA - MIHAI RADU 55.68
12 GEORGIEVA DRAGANKA - GEORGIEV STEFAN 55.52
13 ATANASOAIE DELIA - MICESCU VIOREL 55.13
14 LUPU MONICA - MUGIOIU ALEXANDRU 55.01
15 POPESCU ANETA - SUPIALA CALIN 54.32
16 VALEANU NADIA - DOBROIU CONSTANTIN 53.70
17 BOBOC ANDREEA - ROSU OVIDIU 53.68
18 SIRGHI DIANA - NEDELCU MIHNEA 53.40
19 TUNSANU DANIELA - TUNSANU RADU 53.06
20 PARASCHIV ELENA - NUTESCU BOGDAN 52.78
21 MEYER JOYCE - NEACSU BOGDAN 52.56
22 DARIE SIMONA - DARIE COSTACHE 52.44
23 SEBE MARIANA - SEBE IOAN 51.73
24 DAVID CRISTINA - DAVID TUDOREL 50.60
25 NICOLAU IOANA - COSTAFORU CONSTANTIN 50.25
26 ONEA MONICA - DIACONESCU NICOLAE 50.19
27 GAVRILA CRISTINA - UNGUREANU DAN 49.62
28 GAVRILIU MADALINA - BONTAS BUJOR 48.66
29 OPRISAN LAVINIA - IOVESCU SILVIU 48.02
30 RUSCHEVA MILENA - IVANOV VALENTIN 47.42
31 URSU CAMELIA - VISAN LAURENTIU 47.21
32 CRISTEA VERONICA - DOBRIN FLORIN 46.96
33 GRADINARU IRINA - POTCOVARU ADRIAN 46.75
34 FICA MANUELA - FILIP FLORINEL 46.40
35 GARNEATA MONICA - GARNEATA CATALIN 45.67
36 ANGHELEA LUMINITA - ANGHELEA NICOLAE 45.06
37 RADU ANDRADA - RADU ALIN 44.35
38 FILIMON IRINA - FILIMON ADRIAN 43.95
39 BORDAN AURELIA - BORDAN MARCEL 43.67
40 PETRESCU MELANIA - DINESCU GABRIEL 43.58
41 CAZAN CORINA - MINCU MIHAI 43.50
42 GRABOVSCHI ELENA - BUJENITA DANIEL 43.21
43 MARCULETIU MARINA - ANDRIES MIHAI 42.96
44 IORDACHE ANDREEA - DONCIU SABIN 42.73
45 SAFTA ALEXANDRA - DIMA CLAUDIU 42.71
46 MLADIN VIORICA - PARVULESCU LUCIAN 40.24
47 ARBUNE DALILA - ZACRETCHI SERGIU 40.13
48 MOTEA LAVINIA - GHELASE FLORIN 38.06
49 LUPSAN CORINA - LUPSAN OCTAVIAN 37.13
50 HADANGY MARIA EVA - HADNAGY STEFAN ANDREI 37.12

Calendar competitional
Mai 2021
L M M J V S D
26272829301 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Ultimele evenimente
20-05-2021
Cupa Uzlina
21-05-2021
Cupa României
04-06-2021
CN perechi faza finala

Advertisement

© 2006 Federatia Romana de Bridge